به گزارش افکارنیوز، محمدرضا خانزاده درباره تساوی صبا و پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: بازی با صبا یکی از بهترین نمایش‌های ما در لیگ بود. در این بازی موقعیت‌های فراوانی برای گلزنی داشتیم. اگر کمی خوش شانس بودیم و بی‌دقتی نمی‌کردیم به راحتی می‌توانستیم با اختلاف گل بالا صبا را شکست دهیم. صبا هم تیم خوبی بود که پا پس نمی‌کشید و فقط به فکر دفاع مطلق نبود.

وی در خصوص اینکه چرا در بازی با صبا نسبت به بازی‎‌های گذشته بیشتر نفوذ می‌کرد، اظهار داشت: قبل از بازی با صبا یکسری حرف‌ و حدیثبود مبنی بر اینکه خانزاده نفوذ نمی‌کند، اما واقعیت این است که در بازی‌های قبل شرایط طوری نبوده که من بخواهم نفوذ کنم. در مسابقه با فولاد که همان ابتدای بازی ۲ گل زدیم و نیازی به نفوذ من نبود و دربی هم شرایط خاص خودش را داشت.

مدافع پرسپولیس ضمن بیان این مسئله که در مورد عملکرد خودش هیچ‌گاه نظر نمی‌دهد، در مورد دعوت شدنش به تیم ملی تاکید کرد: خدارا شکر دوباره به تیم ملی دعوت شدم و از این اتفاق خوشحال هستم و اینکه چه زمانی برای تیم ملی بازی کنم دست خداست.

خانزاده در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود او پسر کی‌روش است، تصریح کرد: من تابه حال چنین چیزی نشنیده‌ام. این نظر لطف کی‌روش است که به من اعتقاد دارد. اگر این طور باشد تمام بازیکنان تیم ملی پسر کی‌روش هستند.

وی درباره عدم برگزاری دیدارهای دوستانه برای تیم ملی قبل از مسابقات جام جهانی، گفت: قطعا عدم برگزاری بازی دوستانه ما را اذیت میکند. فقط امیدوارم ترکشهای این مسئله به تیم ملی نخورد. اگر تیم میخواهد موفق شود باید با برنامهریزی وارد عمل شود وگرنه اینکه فقط تمرین کنیم به جایی نمیرسیم و برای موفقیت در جام جهانی باید بازیهای دوستانه مناسبی برگزار کنیم.