به گزارش افکارنیوز، هاشم بیک‌زاده به هنگام معرفی خود به کادر فنی تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه آیا بازیکنان در شرایط مسابقه هستند یا خیر؟ اظهار داشت: به شخصه در شرایط بازی هستم و امیدوارم اردوی خوبی را پیش رو داشته باشیم و این اردو استارتی باشد برای مسابقات جام جهانی.

وی در خصوص لغو اردوهای تیم ملی گفت: ای کاش اردوها زودتر تشکیل می‌شد چون این موضوع می‌توانست خیلی به ما کمک کند ولی گذشته‌ها گذشته و امیدوارم از این پس فرصت‌ها را از دست ندهیم.

خبرنگاری پرسید نظرتان درباره لیست تیم ملی چیست چون خیلی‌ها انتقاد می‌کنند که بیک‌زاده گفت: این را از سرمربی تیم ملی بپرسید و من نمی‌توانم نظری بدهم.

هافبک تیم استقلال در خصوص شکست تیمش مقابل اف‌سی‌سئول و انتقاداتی که پس از پایان مسابقه به این تیم وارد شده است، گفت: شما دیدید که بعد از بازی ۸۰ هزار نفر ما را تشویق کردند و خواست خدا این بود که ما سوم شویم ولی امیدوارم امسال همه چیز خوب پیش برود و در آسیا جبران کنیم.

وی در خصوص اینکه با این شرایط استقلال به بحران می رود یا خیر گفت: فکر نمی‌کنم استقلال با شکست در آسیا دچار افت شود چون با مدیریت قلعه‌نویی تیم زود جمع و جور می‌شود و زندگی برای استقلال ادامه خواهد داشت. هنوز لیگ، جام حذفی و مسابقات جدید آسیایی باقی مانده و درست است که در آسیا نتیجه نگرفته‌ایم و به قهرمانی نرسیدیم اما هیچ چیز برای ما تمام نشده است.

بیک زاده در خصوص اینکه نظرش درباره اسپانسر تیم ملی چیست گفت: برای ما فرقی نمی‌کند که اسپانسر تیم ملی کجا باشد ولی از آنها می‌خواهیم که تیم را حمایت کنند چون همه می‌دانند که مشکل زیادی وجود دارد و این مشکلات با این اسپانسرها باید حل شود.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا حوالههای خودروها و پاداشهای تیم ملی به بازیکنان رسیده یا خیر؟ گفت: ما پاداشها را گرفتهایم و فقط پاداشی که فدراسیون گفته بود باقی مانده ضمن آنکه حوالهها هم به دست ما رسیده است.