به گزارش افکارنیوز، سید مهدی رحمتی طی دو سال اخیر چند اظهارنظر عجیب و غریب کرد و در هر یک از آنها هم به پشیمانی رسید. او چهارشنبه شب هم به ملاقات علی فتح الله زاده رفت و با مدیرعامل باشگاهش از اتفاقات هفته پیش حول و حوش خودش و تیم ملی حرف زد. رحمتی در این دیدار حمید بابازاده را هم همراه داشت و در دفتر فتح ا…زاده حاضر شد.

روز گذشته برخی رسانه ها از آنچه در این ملاقات مطرح شده بود به گمانه زنی پرداخته و عنوان کرده بودند که رحمتی شرط(!) کرده اگر امیرحسین صادقی از استقلال نرود دیگر در این تیم نخواهد ماند. این جملات با شناختی که از رحمتی طی یکی دو فصل اخیر به وجود آمده چندان بعید نبوداما اینکه او بخواهد برای استقلال تعیین تکلیف کند، برای باشگاه ۶۵ ساله استقلال آن هم پس از آنچه بر مهدی رحمتی در ماجرای دور شدنش از تیم ملی گذشته خیلی بعید به نظر می رسید، تا آن که با یکی از نزدیکان به باشگاه استقلال صحبت کردیم.

مهدی واقعا گله مند بود

بخش اول اخبار مربوط به رحمتی و گله مندیش از امیرحسین صادقی صحت داشت. او که مشخص نیست به چه دلیل دو هفته پیش در مورد برد تیم ملی ایران برابر کره اظهارنظر کرد و آن را شانسی تلقی کرد(!) پس از مصاحبه امیرحسین صادقی و پس از آن جواد نکونام و دیگر اعضای تیم ملی مانند کرش و غیره که گفتند: «آن برد شانسی نبود و هر کسی در تیم ملی نبوده، چنین اظهارنظری کرده …» به شدت ناراحت می شودو برای بیان گلایه هایش بابت چنین برخوردی از سوی هم تیمی اش به دفتر فتح الله زاده رفته بود. فتح الله زاده هم با آرام کردن رحمتی او را به فراموش کردن اتفاقات مربوط به این دو اظهار نظر از سوی مهدی و امیرحسین ترغیب می کند و همه چیز به خیر و خوشی خاتمه می یابد.

آشتی تلفنی رحمتی و صادقی

لابلای همین اخبار گزارش دیگری هم به دست رسید که از آشتی تلفنی این دو نفر حکایت می کرد. یعنی ۲۴ ساعت پس از حضور رحمتی در دفتر فتح الله زاده وقتی این مطلب به اطلاع قلعه نویی می رسد تماس تلفنی میان ژنرال و امیرحسین برقرار می شود که سرمربی استقلال به شدت به امیرحسین انتقاد می کند و برای آرام کردن اوضاع تیم استقلال و دور شدن از حاشیه به او می قبولاند که باید به رحمتی تلفن کرده و به او هم بگوید که منظورش رحمتی نبوده است چون ظاهرا صادقی به ژنرال گفته که به هیچ وجه منظورش رحمتی نبوده است(!) پس از این تماس، صادقی با رحمتی تماس گرفته و گفته که منظورش در آن مصاحبه، او نبوده است. رحمتی هم وانمود کرده که این موضوع برایش اهمیتی ندارد و از دست صادقی دلخور نیست … که البته بوده است.

اظهارات عجیب رحمتی!

مهدی رحمتی استارت اظهارنظرهای عجیب دو فصل اخیرش را شب عید ۱۳۹۱ زد. آن زمان که امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی بود و مظلومی سرمربی استقلال. رحمتی در آن ایام چند مصاحبه تند علیه آنهایی که برای بازگشت به استقلال نقشه کشیده اندو عوامل شان را بسیج کرده اند تا تیم مظلومی زمین بخورد. او البته از کسی اسم نبرد اما اهالی فوتبال به راحتی متوجه شدند منظور او چه کسی بوده است و البته آخر فصل که مظلومی کنار رفت و قلعه نویی به استقلال بازگشت، خیلی ها انتظار داشتند ژنرال با مهدی لیگ دوازدهم را شروع نکند اما آن دفعه مهدی در استقلال ماندنی شد و انصافا هم فصل پیش از عوامل موفقیت این تیم در رسیدن به قهرمانی لیگ برتر بود.

دومین اظهارنظر عجیب و بی بازگشت رحمتی هم به اظهار خستگی اش از اردوی تیم ملی برمی گشت که همان شد که کارلوس کروش او را از تیم ملی خط زد و رحمتی در بهترین شرایط تیم ملی و جام جهانی را از دست داد.

رحمتی دیگر جذأت تهدید ندارد

با توجه به اتفاقات اخیر در مورد از دست دادن تیم ملی و جام جهانی شایعه تهدید رحمتی که به باشگاه گفته است اگر صادقی باشد من دیگر نیستم، خیلی سریع از سوی مسوولان باشگاه تکذیب شد. یک مقام آگاه در باشگاه استقلال با رد هرگونه تهدید یا صحبتی با این محتوا که او بخواهد برای باشگاه استقلال تعیین تکلیف کند، گفت: «نه تنها رحمتی بلکه هیچ یک از بازیکنان تیم اجازه چنین کاری را ندارند چرا که این قبیل شرط و شروط حکم تعیین تکلیف کردن برای باشگاه را داردو استقلال با ۶۵ سال سابقه و میلیون ها هوادار هرگز معطل یک بازیکن نمی ماندکه بخواهد برایش تعیین تکلیف کند که این باشد و آن نباشد.»

این مقام که نخواست نامش فاش شود، اضافه کرد: غیر از این، امیر قلعه نویی مربی نیست که با چنین رفتارهایی سازش کند و قطعا اگر خودش بخواهد با صادقی برخورد خواهد کرد اما قطعا تهدید یک بازیکن، حتی رحمتی در چنین مواردی را برنمی تابد، ضمن آنکه رحمتی هم با توجه به تجربیات گرانقدرش در فوتبال هرگز جرأت چنین کاری را به خودش نخواهد داد.