به گزارش افکارنیوز، شماره ۹۹ پرسپولیس از لیست فروش نیم فصل این تیم خبری ندارد و معتقد است که کادرفنی و مسئولان باشگاه باید در این خصوص توضیح بدهند. گفت گو با مهاجم پرسپولیس حول همین محور است و البته وضعیتی که اکنون در پرسپولیس دارد.

*مصدومیتت در تمرین پنجشنبه تیم ملی جدی بود؟

نه از ناحیه کشاله مصدوم شدم و احساس درد داشتم که با صلاحدید کادر پزشکی تمرین را ادامه ندادم و خوشبختانه مشکل خاصی نبود.

* شرایط تیم ملی را چطور می بینی؟

شرایط واقعا خوب است و خوشبختانه جو دوستانه و کاملا صمیمی بوجود آمده و انگیزه بچه ها واقعا بالاست. ضمن اینکه به لحاظ آمادگی هم همه بچه ها شرایط خوبی دارند.

*حضور بازیکنان جدید دورگه ای مثل دانیال داوری و بیت آشور واکنش های مختلفی را به دنبال داشته.

به نظر من اینکه کروش از تمامی نیروها و ابزار فوتبال ایران استفاده می کند، کار درستی و فرقی نمی کند که این بازیکنان کجا زندگی می کنند. مهم این است که همه ما ایرانی هستیم و برای موفقیت تیم ملی کشورمان تلاش می کنیم.

*اما برخی کارشناسان معتقدند که دعوت از این بازیکنان، حق بازیکنان داخلی را ضایع می کند!

به نظر من اینطور نیست و آن ها جای کسی را در تیم ملی تنگ نکرده اند! مطمئنا کروش و دستیارانش تمامی بازیکنان را زیر نظر دارند و حق کسی ضایع نمی شود. ضمن اینکه مربیگری کاملا سلیقه ای است و در تمام دنیا نفرات با تصمیم سرمربی تیم انتخاب می شوند.

* حضور بازیکنانی نظیر قوچان نژاد، دژاگه و بیت آشور را تهدیدی برای خودت نمی دانی؟

به هیچ وجه. به نظر من آن ها فرصت هستند و نه تهدید. قطعا حضور چنین بازیکنان خوب و بزرگی حس رقابت را بیشتر می کند که در نهایت به سود تیم ملی خواهد بود.

*بازی با تایلند را چطور می بینی؟

به نظر من چندان بازی آسانی نیست و نباید حریف را دست کم بگیریم. امیدوارم که با حضور تماشاگران و حمایت آن ها بتوانیم با نتیجه خوبی این تیم را شکست بدهیم و صعود به جام ملت ها را تقریبا قطعی کنیم.

*از لیست فروش پرسپولیس در نیم فصل خبر داری؟

نه چیزی در این باره نشنیدم.

*اما گفته می شود برخی بازیکنان از جمله محمد نوری و رضا حقیقی نیم فصل از پرسپولیس می روند.

از این موضوع اطلاعی ندارم و باشگاه و کادرفنی در این خصوص تصمیم گیرنده و پاسخگو هستند.

*وقفه ای که در لیگ بوجود آمد، پرسپولیس را با مشکل مواجه نمی کند؟

به هرحال این شرایط برای تیم ها وجود دارد و با توجه به بازی تیم ملی، به اجبار بازی های لیگ تعطیل شد اما قطعا با برنامه ریزی خوبی که کادرفنی انجام داده و بازی های دوستانه ای که تیم انجام می دهد، بازیکنان در شرایط مسابقه خواهند بود و انشاء الله با قدرت به لیگ برمی گردیم.