به گزارش افکارنیوز، آرنولد شوارتزنگر، قهرمان پیشین مسابقات بدنسازی حرفه‌ای جهان با تاکید بر اینکه فیزیک جسمانی مناسب کریستیانو رونالدو به او کمک می‌کند تا در بالاترین سطح فوتبال جهان بدرخشد در حاشیه مسابقات بدنسازی «آرنولد کلاسیک اروپا ۲۰۱۳» در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «COPE» اسپانیا اظهار داشت: فیزیک بدنی رونالدو فوق‌العاده است. عضلات شکمی(سیکس پک) او عالی است. فرم بدنی کریس استثنایی است پس تعجبی ندارد که او فوتبالیستی بزرگ باشد.

رونالدو، بال کهکشانی‌ها در فصل جدید در ۱۰ بازی که برای رئال در رقابت‌های مختلف به میدان رفته ۱۲ گل برای سفیدپوشان مادریدی به ثمر رسانده هرچند با این وجود تیم او در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف به بارسلونای صدرنشین در رده سوم جدول رده‌بندی لالیگا قرار دارد.

ستاره ۶۶ ساله سینمای هالیوود که در فیلم خاطرهانگیزی همچون ترمیناتور بازی کرده و تاکنون قهرمان ۷ دوره رقابتهای بدنسازی حرفهای جهانمستر المپیا شده در خصوص این پرسش که آیا دوست دارید در مسابقات بدنسازی مستر المپیا با رونالدو مسابقه بدهید؟ با خنده گفت: فکر نمیکنم کریستیانو علاقهای به شرکت در مسابقات مستر المپیا داشته باشد. رونالدو علاقمند است بهترین بازیکن دنیای فوتبال باشد و من هم خیلی دوست داشتم به عنوان قهرمانی رقابتهای بدنسازی مستر المپیا برسم. بدنسازی و فوتبال دو رشته ورزشی کاملا متفاوت هستند ولی شکی نیست که سوپراستار رئالمادرید در بهترین شکل و فرم خود است.