به گزارش افکارنیوز، پیام صادقیان در مورد حرف‌های سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که گفته بود " صادقیان برای انتقال بازیکن به پرسپولیس خیلی کوچک است "، گفت: «آقای آذری مرد بزرگی است و سال‌هایی که در ذوب‌آهن بود، خیلی به من کمک کرد. من ایشان را دوست دارم اما باید بگویم که در انتقال بازیکنان ذوب‌آهن به پرسپولیس هیچ نقشی ندارم و قرار نیست واسطه‌گری کنم یا کار خاصی را انجام دهم. این مسائل اصلاً به من مربوط نمی‌شود.»

وی در ادامه تاکید کرد: «من با مسلمان و حدادی‌فر دوست هستم و خوشحال می‌شوم به پرسپولیس بیایند ولی قرار نیست نقش خاصی در این خصوص داشته باشم. محسن هم فقط با من مشورت کرد و در مورد جو پرسپولیس سوال کرد و صحبت خاصی که به مسائل دیگر ربط داشته باشد، بین ما صورت نگرفته است. به من ربطی ندارد که کدام بازیکن به پرسپولیس می‌آید و اصلاً چه کاره‌ام که بخواهم مسلمان را به پرسپولیس بیاورم.»

صادقیان در قسمت دیگری از حرفهایش خاطرنشان کرد: مسلمان بچه نیست و خودش میتواند بهترین تصمیم را بگیرد. در ضمن او با ذوبآهن قرارداد دارد و باید مسئولان ۲ باشگاه در این خصوص با هم مذاکره کنند. من از حرفهای آذری دلگیر نیستم و شاید او برداشت اشتباهی داشته یا طور دیگری فکر کرده است. مطمئن باشید در این بحثها هیچ وقت دخالت نمیکنم.