به گزارش افکارنیوز، پرویز مظلومی پس از شکست دو بر یک مقابل فجر سپاسی در جمع خبرنگاران گفت: این برد را به یاوری تبریک می‌گویم اما در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم و حتی توپ به دست دروازه‌بان ما هم نرسید با این حال دو گل خوردیم و باختیم. نمی‌دانم مسئله روحی و روانی است که بازیکنی مثل ادینهو موقعیت تک به تک را از دست می‌دهد. ظاهرا فشار روانی روی تیم است.

وی افزود: من اصلا از بازی بازیکنانم راضی نیستم ما خوب تمرین کردیم و اردوی خوبی هم داشتیم در این بازی هم موقعیت‌سازی کردیم اما گل نزدیم که این مسئله به خلاقیت، ‌ اعتماد به نفس و تمرکز بازیکنان مربوط می‌شود.

سرمربی مس ادامه داد: ما بدشانس بودیم درست مثل بازی با گسترش فولاد که در عین شایستگی باختیم در این دو بازی مساوی حداقل نتیجه‌ای بود که شایسته آن بودیم باید تا نیم فصل تیم را نگه داریم و پس از آن تقویتش کنیم و سه چهار بازیکن به تیم اضافه شوند. وقتی بازیکنی به بزرگی ادینهو موقعیت از دست می‌دهد یا فرزاد حسین‌خانی موقعیت گلزنی‌اش از دست می‌رود نشاندهنده آن است که تمرکز لازم نداریم باید روی این مسئله کار کنیم. نمی‌دانم چرا بدشانسی دست از سر تیم برنمی‌دارد. آه پشت سر تیم است و نمی‌دانم مشکل کجاست ما بارها در تمرین روی گلزنی کار کرده‌ایم. اما در لحظه‌آی که باید گل بزنیم این کار را نمی‌کنیم.

مظلومي تصريح کرد: در نيمه دوم کاملا برتر از حريف بوديم توپ حتي به دست دروازهبانمان هم نرسيد. شايد با جذب يک گلزن مشکل را حل کنيم يا بايد پول زيادي در نيم فصل خرج کنيم و ۵۰۰ ميليون بدهيم و بازيکن بگيريم يا اينکه با باشگاههاي ديگر تبادل بازيکن کنيم.