به گزارش افکارنیوز، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و مس کرمان که از هفته‌های قبل باقی مانده بود، در حالی از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شد که تنها حدود دو هزار و پانصد هوادار استقلالی در ورزشگاه آزادی حضور داشتند. این تعداد تماشاگران نیز در همان دقایق ابتدای بازی با گلی که تیم‌شان دریافت کرد، دچار بهت و حیرت شدند.

حدود ۱۰۰ تماشاگر کرمانی هم برای تشویق تیم میهمان در ورزشگاه حاضر هستند.

گل زودهنگامی که تیم مس کرمان وارد دروازه‌ استقلال کرد، باعثشد که امیر قلعه‌نویی، سرمربی آبی‌پوشان با ناراحتی به تماشای بازی بنشیند و هر از گاهی بازیکنانش را مورد عتاب و سرزنش قرار دهد.

داستان آی‌دی کارت‌های سازمان لیگ و مشکلات ناشی از آن در این بازی هم نمایان بود؛ چنان که یک عکاس و دو تصویربردار تلویزیون به دلیل این که آی‌دی کارت‌های جدید سازمان لیگ برایشان صادر نشده بود و آی‌دی کارت‌های قدیمی را در دست داشتند با ممانعت یگان ویژه مستقر در ورزشگاه مواجه شدند و با تاخیر توانستند وارد ورزشگاه شوند.

بازی امروز(سه‌شنبه) ضمن این که تحت تاثیر تقابل پرویز مظلومی و امیر قلعه‌نویی قرار دارد، با مطرح شدن شایعه خداحافظی فرهاد مجیدی، با حاشیه‌هایی همراه بود. مجیدی که خود این شایعه را تکذیب کرده بود، در ترکیب یازده نفری تیمش به میدان رفته و بازی می‌کند.

ترکیب دو تیم در ابتدای بازی به این شرح است:

استقلال:
سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، پژمان نوری، فردین عابدینی، جواد نکونام، جی‌لوید ساموئل، آندرانیک تیموریان، گوران لاوره، سیاوش اکبرپور و فرهاد مجیدی

مس کرمان:
حسن رودباریان، فرزاد حسین‌خانی، فرهاد سالاری، مجتبی ترشیز، شهرام گودرزی، سیدعلیرضا ابراهیمی، مصطفی شجاعی، سمیر بگوویچ، لوسیانو ادینیو، احمد حسن‌زاده، ایان فایف

نکته جالب توجه نیمکت تیم فوتبال استقلال است که با توجه به محرومیت و مصدومیت چند تن از بازیکنان اصلی این تیم بیش از پیش خالی به نظر می‌رسد. سیدحسین حسینی، علیرضا نیکبخت‌واحدی، احمد جمشیدیان، میثم جودکی و مهران قاسمی نیمکت‌نشینان استقلال در این بازی هستند.

قضاوت این دیدار را سعید مظفریزاده بر عهده دارد و محمدرضا منصوری و مجید ویشگاهی او را در این کار یاری میکنند.