به گزارش افکارنیوز، حسن زمانی درباره خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: با شناختی که از مجیدی داشتم، نتوانستم خداحافظی او را هضم کنم. فکر می‌کنم مجیدی تصمیم احساسی گرفت.

وی افزود: در شرایطی که او نسبت به استقلال و همین‌طور تماشاگران نسبت به او تعصب دارند، چنین تصمیمی را در حد مجیدی نمی‌بینم. قطعا در اولین فرصت در هیئت مدیره درباره این مسئله جلسه خواهیم داشت تا گزارش کادر فنی و مدیرعامل را در رابطه با این قضیه ببینیم و تصمیم لازم را در این باره بگیریم.

عضو هیئت مدیره استقلال درباره خداحافظی مجیدی در میانه فصل عنوان کرد: حداقل کاری که مجیدی به عنوان بازیکن حرفه‌ای می‌توانست انجام دهد این بود که در پایان فصل با شرایط بهتری خداحافظی کند و جایگاهش را در بین هواداران بیش از این بالا ببرد.

زمانی در خصوص اینکه در این زمینه مدیرعامل استقلال چقدر مقصر است، ‌گفت: تا گزارش مدیرعامل را نداشته باشیم نمی‌توانیم اظهار نظری در این رابطه کنیم. اگر این تصمیم را بازیکنی می‌‌گرفت که کم‌تجربه بود و یا مشکلات خاصی داشت تعجب نمی‌کردیم ولی کار مجیدی که به عنوان بازیکن شاخص مورد قبول استقلالی‌ها است، برای من جای تعجب دارد.

وی ادامه داد: مجیدی از وضعیت استقلال آگاه بود که برخی از بازیکنان تیم مصدوم هستند. با شناختی که از او داشتم و اینکه به استقلال تعصب داشت، نباید این کار را می‌کرد. از کاری که مجیدی کرد گله‌مند هستیم و اصلا راضی به خداحافظی او نیستیم. البته باید توضیحات مجیدی را در این باره بشنویم اما او با این کار خود دل خیلی از هواداران را شکست.

زمانی درباره اظهارات امیر قلعهنویی که گفته بود ۴۱۴ میلیون تومان برای مشکلات مالی استقلال قرض کرده است، به تسنیم گفت: با تصمیماتی که در آینده در خصوص دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در وزارت ورزش گرفته میشود برای همیشه مشکل مالی را برطرف خواهد شد.