به گزارش افکارنیوز، اتفاق عجیب دیروز روبروی فدراسیون فوتبال رخ داد، اتفاقی فوق عجیب! حدود ۴۰ نفر از اهالی هشتگرد از ساعت ۱۰:۳۰ دیروز مقابل فدراسیون فوتبال جمع شدند و به علی پروین بابت خانه‌های هشتگرد اعتراض‌هایی داشتند و معتقد بودند که سرشان کلاه رفته است!

این افراد که میان آنها خانم هم دیده می‌شد از مسئولان فدراسیون فوتبال درخواست داشتند تا اتفاقاتی که برای آنها در هشتگرد افتاده را پیگیری کنند و علی پروین را در این خصوص به همراه شریکش بازخواست کنند.

این افراد حدود یک ساعت مقابل فدراسیون فوتبال ایستادند و سپس با حضور پلیس ۱۱۰ و برخی از مسوولان فدراسیون ساعت ۱۲:۱۰ محل فدراسیون را ترک کردند. آنها معتقد بودند خانه‌هایی که به آنها فروخته شده مشکلاتی دارد و با این مشکل دست و پنجه نرم کرده‌اند. حالا باید سراغ علی پروین رفت. ماجرا چیست؟ داستان از چه قرار است؟

علی پروین در مورد تجمع تعدادی از ساکنان هشتگرد مقابل فدراسیون فوتبال در اعتراض به خانه‌های هشتگرد گفت: «ببینید نیاز به گفتن من نیست، من کاری به این مسائل ندارم. اول باید این را بگویم من آدمی نیستم که روزی مردم را بخورم، چون نیازی به این کار ندارم. خدا به حدی به ما داده تا دست خودمان و بچه‌هایمان به دهن‌مان برسد. خدا را صد هزار مرتبه شکر.»

وی افزود: «اما به موضوع هشتگرد برمی‌گردیم، به نظرم این افراد کار خوبی کردند که مقابل فدراسیون جمع شدند، این ماجرا به حدود ۸ یا ۱۰ سال پیش برمی‌گردد، زمانی که یکی از دوستان من قصد داشت در هشتگرد سرمایه‌گذاری کند و از من هم دعوت کرد.»

پروین در ادامه گفت: «ما هم در گوشه زندگی‌مان پولی داشتیم و مثل همه آدم‌ها دست به یک سرمایه‌گذاری زدیم و این کار را با دوستم، آقای تاج‌الدینی انجام دادم و حدود ۲۰۰ خانه نیمه کاره را در هشتگرد که آن وقت مثل الان بال و پر نداشت را خریدیم. ‌اگر اشتباه نکنم، پس از گذشت زمانی با ۵ میلیون تومان یکسری را صاحبخانه کردیم و قرار شد برای بقیه وام بگیریم و آنها قسطش را بدهند. ‌البته من سرم شلوغ بود و همه چیز را به دوستم سپردم و فقط به‌عنوان یک سرمایه‌گذار شرکت کردم؛ همین و بس.»

پروین حرف‌های دیگری هم دارد: «بالاخره آدم وقتی یک خانه می‌خرد دچار هزار مشکل می‌شود. پس از گذشت مدتی دوستمان در این سرمایه‌گذاری دچار مشکل شد و در خصوص وام‌ها و بانک مربوطه به مشکلاتی خورد. پس از اینکه این بنده خدا دچار مشکلاتی شد که باید ۹۰۰ میلیون پرداخت می‌کرد، همه چیز قاطی شد. این بنده خدا به خاطر مشکلات نتوانست این پول را پرداخت کند که کم‌کم انباشته شد و حدود ۴ میلیارد شد.

مدیر فنی پرسپولیس ادامه داد: «پس از اینکه دیدیم خیلی دچار مشکل شده‌ایم، خودم آستین بالا زدم و با پیگیری‌ها از بانک از شخصیت خودم استفاده کردم تا بتوانم دست مردم را بگیرم به همین دلیل با بانک به توافقات خوبی رسیدیم و من از کسانی که در خانه‌ها مستقر بودند، کمک خواستم تا این مشکل را حل کنیم. هیچ کس گوش نکرد تا مشکلاتمان چند برابر شد. خیلی‌ها می‌توانستند با اینکه با ۵ میلیون صاحب خانه شدند با ۳ یا ۴ میلیون این مشکل را حل کنند.»

پروین به نکات دیگری هم اشاره دارد: «‌وقتی دیدم برخی از این افراد دستشان به دهنشان نمی‌رسد باز هم وارد ماجرا شدم، حتی گفتم مبلغ ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون را من می‌دهم مابقی را که حدود ۲۰۰ یا ۳۰۰ میلیون را ساکنان جمع کنند تا این مشکل حل شود ولی آقایان انگار نه انگار. مثل طلبکار با ما بودند، آنها نمی‌دانستند با ۵ یا ۶ میلیون در این خانه‌ها نشسته‌اند و هرچه گفتیم هیچ‌کس گوش نکرد.»

پروین ادامه داد: «البته باید این موضوع را بگویم من بعد از دو ماه که این شراکت را قبول کردم وقتی دیدم مشکلات خیلی زیاد است و همه مثل طلبکاران هستند سهم خودم را فروختم و پایم را از این ماجرا کنار کشیدم ولی اشتباه من این بود که به بانک اعلام نکردم که این اتفاق افتاده البته اسناد و مدارکش را کامل دارم. من حتی علی‌رغم اینکه بعد از دو ماه دیگر نقشی در این مورد نداشتم حتی به بانک صادرات رفتم و صحبت‌های خوبی را برای رفع مشکلات داشتم اما همه ساکنان عزیز ما را تهدید کردند و خیال می‌کردند که چه خبر است. البته آقای تاج‌الدینی هم که آن زمان شریک ما بود، معتقد بود که این خانواده‌ها باید کمک می‌کردند چون ۱۰ سال است که در خانه‌ها با ۵ یا ۶ میلیون نشسته‌اند اما هیچ‌کس گوش نکرده است. ما قرار بود برای هر خانه حدود ۶ میلیون وام بگیریم که البته بعد از مدتی کمتر شد ولی در کل به دلیل مشکلات نشد حالا نمی‌دانم این افراد به دنبال چه هدفی بودند که برای من مقابل فدراسیون جمع می‌شوند. آقایان من مال مردم‌خور نیستم، اشتباه کردید.»

پروين در پايان در پاسخ به سوالي كه چه راه حلي براي رفع اين مشكل داريد، گفت: تا به امروز پيگير بودم ولي حالا كه آقايان و ساكنان محترم ۱۰ سال در اين خانهها با ۵ يا ۶ ميليون نشستهاند خودشان ميدانند مشكلشان را حل كنند. ما ميخواستيم دست شان را بگيريم اما ديديم اين دوستان دنبال مسائل ديگري هستند كه قانوني انشاءا... مساله پيگيري ميشود.