به گزارش افکارنیوز، یکی از هواداران خشمگین میلان، ماسیملیانو آلگری، سرمربی این تیم را در سایت خرید اینترنتی eBay با قیمت تنها یک یورو به حراج گذاشت. این هوادار که ظاهراً از نتایج ناامیدکننده روسونری در این فصل و افزایش فاصله تیم محبوبش با دیگرمدعیان سری A به ستوه آمده است، در‌ آگهی حراج آلگری نوشته است: برای فروش: یک مربی بدون ایده و بی‌شخصیت!

این هوادار عصبانی همچنین توضیح مفصل‌تری از مشخصات کالای فروشی خود ارائه کرده که در آن آمده است: ما به شما یک مربی بی‌مصرف را پیشنهاد می‌کنیم که نه تنها نمی‌داند چطور باید بازیکنانش را تمرین دهد بلکه نمی‌تواند به آنها انگیزه دهد. تنها کاری که از دست او برمی‌آید انجام تعویض‌های مزخرف در دقیقه ۷۰ بازی است. او فقط متخصص بازی برابر بارسلونا است. اگر همین حالا خرید نقدی کنید مائورو تاسوتی(مدافع بازنشسته میلان) را هم به صورت اشانتیون می‌توانید دریافت کنید. این یک آگهی دروغی نیست!!!! لازم به ذکر است که ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال نقص‌های تولید کننده این محصول نداریم!

میلان این فصل یکی از بدترین شروعهای تاریخ خود را در سری A داشته است و در ۹ هفته سپری شده از این رقابتها با کسب تنها ۳ پیروزی، ۲ تساوی و ۴ شکست در رده یازدهم جدول و فاصله ۱۶ امتیازی از رم صدرنشین قرار دارد. این وضعیت سبب شده که هواداران میلان دل خوشی از آلگری نداشته باشند و او را در سایت eBay به فروش بگذارند، هرچند این نخستین باری نیست که هواداران فوتبال برای ابراز نارضایتی از بازیکنان و مربیان تیمهای خود آنها را در اینترنت به حراج میگذارند.