به گزارش افکارنیوز، سعید دقیقی درباره شرایط تیم اظهارداشت: شرایطمان در جدول خوب است و وضعیت تیم هم مساعد است. بعد از بازی مقابل استقلال اهواز بازیکنان روحیه و انگیزه بالایی دارند و امیدوارم در بازی با استقلال هم نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره دیدار با استقلال افزود: بازی حساسی با استقلال داریم. فرصت خوبی است و باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. بازی با استقلال برایمان مثل یک فینال است و می توانیم با برد مقابل این تیم و پرسپولیس به صدر برسیم. فکر می کنم در چند بازی آینده تکلیف تیمهای صدرنشین مشخص شود.

دقیقی درخصوص اینکه آیا تعداد زیاد بازیکنان دو اخطاره تراکتور باعثمی شود بازیکنان این تیم مقابل استقلال محتاط شوند، افزود: هر بازی شرایط خود را دارد. باید مواظب باشیم اما ما اول به بازی با استقلال فکر می کنیم بعد به بازی با پرسپولیس.

وی با اشاره به وضعیت کریم انصاری فرد گفت: خوشحالم که کریم ۳ گل زد و توانست به صدر جدول گلزنان برسد. او از نظر اخلاقی و فنی بازیکن شایسته ای است. آینده فوتبال ایران متعاق به انصاری فرد است.

دقیقی درخصوص دیدار تراکتور با ماشین سازی در جام حذفی خاطرنشان کرد: صددرصد جام حذفی را جدی می گیریم. ما برای قهرمانی در این جام با تمام قوا شرکت می کنیم.

مهاجم تراکتوردرباره خداحافظی فرهاد مجیدی گفت: مجیدی یکی از اسطوره های فوتبال ایران است. خود من در سنین پایین طرفدارش بودم. از هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فوتبالی عالی بود. در فوتبال که موفق بود و امیدوارم در مربیگری و بقیه مراحل زندگی اش موفق باشد.