به گزارش افکارنیوز، سرپرست صبای قم در خصوص باخت به تیم دسته اولی نفت امیدیه اهواز گفت: بنا به پیشنهاد سرمربی تیم(مایلی کهن) باخت به این تیم به خاطر اجراء تصمیمات وی بود که اگر چه متأسفانه جام را از دست دادیم و قربانی شدیم ولی نگاه وی به آینده تیم قابل تقدیر است.

وی افزود: باخت به این تیم خوزستانی به خاطر میدان دادن سرمربی تیم صبا به افرادی بود که کمتر بازی به آنها رسیده بود و ذخیره های تیم و جوانترها که این تصمیم منجر به باخت تیم شد البته نکته اصلی اینکه چند بازیکن کلیدی و اصلی تیم ما نیز مصدوم بودند و این آسیب دیدگی باعثشد به فکر چنین تصمیم بیافتیم.

نجاتی به دوپینگی های اخیر و مسائل هر لحظه پرداخت و اظهار داشت: قرار است " هاشمیان " نام ۲ بازیکن لیگ برتری را اواخر همین هفته اعلام کند و مشخص خواهد شد چه بازیکنی و از چه تیمی خواهند بود.

وی با روشن کردن وضعیت(م - ح) به عنوان اعلام اسم و فامیل دوپینگی های لیگ برتری تصریح کرد: شفاف اعلام می کنیم ۲ بازیکن به اسامی مهدی حسینی و مجید حیدری در تیم فوتبال صبا وجود دارند که اولی جوان ۱۷ ساله است در تیم ودومی مجید حیدری که اصلاً تست نداده است وغیر از این بازیکن نداریم نجاتی در ادامه عنوان کرد: این ۲ بازیکن به نام " م، ح " در تیم ما وجود دارند که نه تست داده ونه دوپینگی هستند ولی ابولفضل ابراهیمی بازیکنی در همین تیم ما ۷ بار تست داده و آزمایش شده است ولی در اعلام قضیه " م، ح " عملاً نامی از او نیست.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم به گذشته برخورد با افراد دوپینگی اشاره و گفتند: سال های پیش اگر کسی را برای تست فرا می خواندند کاملاً‌ اتفاقی بود و حوادثی از قبیل مریضی، تصادف که برای تشخیص بازیکن پیش می آمد از مکمل های استفاده می شد که خبرنداشته و ممنوع هم بوده است.

نجاتی به بازی دیشب تیم فوتبال نوجوانان و حذف تیم فوتبال کشورمان اشاره و عنوان کرد: درست است که تیم ملی نوجوانان عملاً حذف شد ولی رقابتش با تیم نوجوانان نیجریه پا یا پای بود ودر مالکیت هم مساوی بودند.

چون تیم ما اساسی بود ودر ۲ دقیقه ۲ گل خورد بلافاصله روحیه تیم ضعیف شد واین باعثشد که نیجریه پیروز بازی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیجریه در بازی دیشب مقابل تیم ملی کشورمان نشان داد که حتی می تواند قهرمان جام جهانی " نوجوانان" باشد.