به گزارش افکارنیوز، نادر فریاد شیران در خصوص نقل و انتقالات و وضعیت تیم صبا گفت: طبیعتا ما هم مانند سایر تیم ها به فکر جابه جایی و تعویض بازیکنان هستیم اما الان برای فاش کردن نام آنها زود است. افرادی را برای جذب در نظر داریم.

مربی تیم فوتبال صبای قم درباره برنامه های نیم فصل افزود: در حال حاضر برنامه خاصی مد نظرمان نیست و فقط تقویت تیم هدف ماست. وضعیت تیم صبا از لحاظ مالی اصلا جالب نیست و باید درست شود.

وی اظهار داشت: مدیر عامل باید کمک کند تا مشکل حل شود هر تغییری که در تیم ایجاد شود باید در راستای موفقیت و بهبود وضعیت باشد.

فریادشیران همچنین درباره عملکرد تیمش از ابتدای لیگ تاکنون گفت: تیم صبا در حال حاضر مشترکا با تیم گسترش فولاد در جایگاه نهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد. بازیکنان از آمادگی کامل برخوردارند و تیم از نظر کیفیت و مسائل فنی در سطح بالایی قرار دارد.

مربی تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: اگر نگاهی به بازی های قبل ما بیاندازید خواهید دید که تمام بازی هایی که واگذار کردیم در دقیقه های پایانی گل خوردیم و برنده اصلی مسابقه ما بوده ایم. مثلا در بازی با پرسپولیس در دقیقه ۹۲ گل خوردیم و در مقابل ذوب آهن در دقیقه ۹۱ بود که توانستند دروازه ما را باز کنند.

وي خاطرنشان کرد: اگر مشکلات مالي تيم حل شود تمام مسائل ديگر نيز قابل حل خواهد بود. صبا نياز به کمي تمرکز و دقت دارد. اگر بازيکنان حواسشان را جمع مي کردند در ۴ بازي گذشته مي توانستيم ۱۰ امتياز بگيريم اميدوارم با آمدن استاندار جديد و کمک مسئولين، تيم هر چه سريعتر سروسامان گرفته و بتوانيم به اهداف مورد نظرمان دست يابيم. اگر تيم هاي شهرستاني مورد حمايت قرار گيرند حتما نتايج خوبي را رقم خواهند زد اما مشکل اينجاست که تمام توجهات به چند تيم پايتخت نشين است. اميدوارم که مسئولين به خوبي از پس مسئوليت خود برآيند.