به گزارش افکارنیوز، خبر درگیری مهدی سیدصالحی و امید عالیشاه پس از بازی پرسپولیس، راه‌آهن باعثناراحتی مهاجم باتجربه سرخپوشان شده است. سیدصالحی در حالی که به شدت از شنیدن این خبر ناراحت بود گفت: «باور کنید به هیچ عنوان با امید درگیر نشدم و این شایعه را بعضی دوستان درست کرده‌اند!»

* بازی با راه‌آهن چطور بود؟

- بسیار خوب بود، چند روز قبل هم طی مصاحبه‌ای گفته بودم بازی سختی را پیشرو داریم. بازیکنان راه‌آهن جزو باتجربه‌های لیگ بودند و در این دیدار نهایت تلاش خودشان را کردند اما با عنایت خدا توانستیم به هر سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنیم.

* تجربه حضور در صدر جدول چگونه است، خوش می‌گذرد؟

- بحثصدر جدول نیست. درست است که توانستیم با اقتدار خودمان را به صدر برسانیم تمام تلاشمان را می‌‌کنیم تا در پایان فصل قهرمان لیگ سیزدهم بشویم.

* در مورد گلی که زدی و قبول نشد بگو؟

- در آن صحنه خطای بنگر گرفته شد اما بعضی‌ها فکر کردند آفساید شده البته یک ضربه هم به تیر زدم. بحثگلزنی من نیست خوشحالم از اینکه تیمم موفق به گلزنی شد و توانستیم به سه امتیاز دست پیدا کنیم.

* خیلی در میدان حرص می‌خوری و کاملا مشخص است برای گلزنی بی‌تابی می‌کنی؟

- باور کنید تمام تلاشم را می‌کنم تا مثمرثمر باشم. من مهاجم پرسپولیس هستم و طرفداران انتظار گلزنی دارند. تمام هدفم این است جلوی هواداران رو سفید باشم و برای همین خیلی حرص و جوش می‌خورم. امیدوارم بتوانم جواب محبت‌های هواداران خوب و متعصب پرسپولیس را بدهم.

* جریان درگیری‌ات با عالیشاه چه بود؟

- اصلا چنین چیزی نیست. عالیشاه بازیکن جوان و آینده داری است که برای پرسپولیس زحمت می‌کشد. من و امید به هیچ وجه با یکدیگر درگیر نشدیم و این صحبت‌هایی که در خصوص درگیری ما سر زبان ها افتاده اصلا صحت ندارد.

* عالیشاه هم تکذیب کرده اما سایت‌ها این خبر را تایید کردند؟

- این بازی را یکسری از دوستان ساختند که می‌خواهند با این حرف و حدیث‌ها تیم را وارد حاشیه کنند. بعضی‌ها نمی‌دانم با درج چنین شایعاتی چه اهدافی را دنبال می‌کنند. ضمن اینکه در وسط بازی امکان هر اتفاقی در میدان وجود دارد. اما متاسفانه بعضی‌ها با بزرگ نمایی و درج چنین شایعات کذبی قصد ضربه زدن به تیم را دارند. وگرنه من با امید رفیقم و اصلا با یکدیگر درگیر نشدیم.

* خلعتبری هم گل زیبایی به ثمر رساند؟

- بله، به محمدرضا تبریک می‌گویم. البته بازیکنان دیگر پرسپولیس هم همیشه کاشته کار می‌کنند و بچه‌های ما تبحر فراوانی دارند اما خلعتبری واقعا گل زیبایی به ثمر رساند و کاشته‌اش را بسیار خوب زد. گلزنی محمدرضا ما را به صدر رساند او نشان داد از تبحر فراوانی برخوردار است.

* خیلی از منتقدین می‌گویند پرسپولیس فقط عادت به زدن یک گل دارد؟

- این حرف ها درست نیست. ببینید اکثر تیم‌ها مقابل ما چند لایه دفاع می‌کنند به همین دلیل کار برای گلزنی سخت شده البته اگر به بازی‌های قبلی پرسپولیس دقت کرده باشید می‌بینید که چقدر بدشانس بودیم و چند موقعیت ما به تیر دروازه خورد و وارد دروازه نشد. مهم برد و پیروزی تیم است که خدا را شکر چه با یک گل یا چند گل توانستیم موفق شویم. اما بدشانسی هم بی‌تاثیر نبود.

* جریان مذاکره شما با سپاهان چیست؟

- والا من هم این خبر را از طریق سایت‌ها خواندم و گر نه تاکنون مذاکره‌ای با این تیم نداشتم. نظری هم در این مورد ندارم.

* عملکرد خط میانی پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنی؟

- بازيکنان خوبي در اين پست حضور دارند. شک نکنيد همه بچهها تلاششان را براي پيروزي و گلزني پرسپوليس و موفقيت تيم محبوبشان ميکنند. ما بايد در تمام بازيهاي ليگ محکم باشيم و هيچ تيمي را دستکم نگيريم. اميدوارم با عنايت خداوند در بازيهاي بعدي هم موفق شويم تا بتوانيم عنوان قهرماني را از آن خود کنيم.