به گزارشافکارنیوز،تایلند و ایران جمعه در انتخابی جام ملت‌های آسیا در ورزشگکاه راجامانگالا به مصاف هم خواهند رفت.

تیم ملی ایران روز گذشته تمرینات خود را به صورت منظم و پرفشار برای بازی با تایلند انجام داد. ایران که اکنون صدرنشین این گروه است در بازی رفت موفق شده است با نتیجه ۲ بر یک تایلند را در تهران شکست دهد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران پس از تمرین روز گذشته در پاسخ به خبرنگار تایلندی درباره ترکیب ایران در بازی جمعه گفت: ‌ هنوز تصمیم نگرفتم که کدام بازیکنان را برای بازی جمعه به میدان بفرستم. همه بازیکنان تیم آماده و همه از شانس یکسانی برای حضور در بازی با تایلند برخوردار هستند. هیچ مصدومی نداریم و همه برای بازی با تایلند آماده هستیم. منتظرم عملکرد فنی بازیکنان را کامل ببینم و ترکیب بازی را برای بازی جمعه مشخص کنم.

در بين بازيکنان تيم ملي ايران لژيونرهاي ايراني بيش از همه سوژه خبرنگاران تايلندي بودند. خبرنگاران تايلندي پس از تمرين ايران به سراغ اشکان دژاگه بازيکن ايراني فولام رفتند و از شرايط او در بازي با ايران سوال کردند که دژاگه گفت: مصدوميتم کاملا برطرف شده است و هيچ مشکلي ندارم. شايد تنها چيزي که من را خسته کرده است سفر طولاني بود که طي کردم تا به اينجا برسم. بازي بسيار سختي برابر تايلند داريم . پيروزي در اينجا کار دشواري است اما ما هدفمان در بازي جمعه مشخص است و براي پيروزي به ميدان ميرويم.