به گزارش افکارنیوز، کتاب دوم فرگی با عنوان «شرح حال زندگی من» در حال حاضر پرفروش‌ترین کتاب غیرداستانی بریتانیا است که در همان هفته اول عرضه‌اش ۱۱۵ هزار و ۵۴۷ نسخه از آن به فروش رسید.

در این کتاب ۴۰۲ صفحه‌ای ۴۵ اشتباه وجود دارد به طوری که ناشر این کتاب یعنی انتشارات Hodder and Stoughton حتی پیشنهاد داده در صورت نارضایتی از این موضوع خوانندگان می‌توانند با بازگرداندن اصل کتاب تمام مبالغ پرداختی بابت خرید کتاب و هزینه پستی را پس بگیرند.

جیمی هادر ویلیامز، مدیر اجرایی انتشارات Hodder and Stoughton در گفت‌وگو با روزنامه دیلی میرر انگلیس گفت: حقیقت این است که ما در چندین مرحله اقدام به تطبیق اطلاعات ذکرشده در این کتاب با حقایق موجود انجام داده‌ایم ولی با این حال ممکن است چیزهایی در این بین از دست ما در رفته باشد. ما در این مورد با باشگاه منچستریونایتد و کارشناسان فوتبالی همکاری نزدیکی داشته‌ایم تا صحت اطلاعات درج شده تایید شود.

در میان اشتباهاتی که در کتاب دوم شرح حال فرگوسن وجود دارد می‌توان به ادعای این کتاب مبنی بر حضور ۱۱ ساله روی کین، کاپیتان پیشین شیاطین سرخ اشاره کرد، در حالی‌که این بازیکن ایرلندی ۱۲ سال در اولدترافورد بود.

فرگوسن در بخشی از کتاب جدید خود عنوان کرده که ریو فردیناند در دیدار سرخپوشان منچستر مقابل منچسترسیتی در مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس ۲۰۰۹ خیلی خوب بازی کرد. این در حالی است که این دیدار در سال ۲۰۱۰ انجام شده بود.

در کتاب شرح حال فرگوسن همچنین اشاره شده که رایان گیگز اولین بازی رسمی‌اش را برای شیاطین سرخ در سن ۱۶ سالگی انجام داده، در حالی که هافبک ولزی منچستر در سن ۱۷ سالگی اولین بازی رسمی‌اش را برای این تیم انجام داده است.

اینها تنها نمونههایی از اشتباهات موجود در کتاب فرگوسن هستند، هر چند گفته میشود قرار است در چاپ دوم این اشتباهات اصلاح شود.