به گزارش افکارنیوز، آندرانیک تیموریان در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: ابتدا باید برد خوبی که مقابل تایلند به دست آوردیم را به مردم خوب ایران تبریک بگویم. توانستیم برد قاطعانه‌ای کسب کنیم و تقریبا صعودمان به جام ملت‌ها قطعی شده است.

وی با اشاره به دیدار فردا با لبنان، افزود: خاطره بدی از بازی با لبنان در بیروت داریم و در بازی مقدماتی جام جهانی مقابل آنها شکست خوردیم. در آن بازی خیلی بهتر از لبنانی‌ها بازی کردیم اما لبنان برنده بازی شد. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم ۳ امتیاز این دیدار را بگیریم.

این بازیکن در خصوص اینکه این مسابقات برای تیم ملی بازی تدارکاتی محسوب می‌شود، گفت: متاسفانه همین‌طور است و ما برای حضور در جام جهانی تا به حال بازی تدارکاتی نداشتیم. باید در این بازی‌ها از فرصت استفاده و به چشم بازی‌های دوستانه به این بازی نگاه کنیم تا هماهنگ‌تر شویم.

تیموریان در پاسخ به سوال خبرنگار اعزامی تسنیم درباره اظهارات عنتر کاپیتان تیم ملی لبنان، خاطرنشان کرد: این صحبت به دلیل ترس لبنانیها از قدرت فوتبال ایران است اما به هر حال او نظرش را اعلام کرده و باید به صحبتهایش احترام بگذاریم. فردا در بازی مشخص میشود کدام تیم بهتر است.