به گزارشافکارنیوز،محمد رویانیان در خصوص بازی پرسپولیس و آ ث‌ میلان اظهار داشت: این کار کوچکی بود که در ادامه سایر کارها از دست من برای پیشکسوتان برمی‌آمد. من از وقتی که سکان هدایت مدیرعاملی پرسپولیس را بر عهده گرفتم سعی کردم به این مو سفیدان بیشتر توجه کنم. به همین دلیل ابتدا به دنبال بیمه عزیزان رفتم و سپس سعی کردم شرکت کوچکی را راه بیندازیم که ماهیانه پول‌ ناقابلی را به این بزرگان بدهند. همچنین تا به حال دو کاروان از آنها به کربلا رفته است.

وی افزود: هر چند که ما هرگز نمی‌توانیم زحمات این بزرگان را جواب دهیم اما باور کنید هر کاری از دست برمی‌آمد انجام دادم و در یک مراسم باشکوه در برج میلاد هم از ۱۲ بزرگ باشگاه تجلیل کردم که انشاء‌الله آخر امسال هم دوباره این کار را انجام خواهم داد.

رویانیان درباره مشکلات به وجود آمده نیز گفت: همیشه در کارهای بزرگ مشکلات و خلل‌های کوچکی هم وجود دارد که طبیعی است. تیم بزرگی را آوردیم ولی از همه همکارانم در باشگاه و مخصوصا پیشکسوتان بزرگ پرسپولیس از جمله آنهایی که به میدان نرفتند مثل عربشاهی، قنبرپور و خیلی از بزرگان صمیمانه سپاسگزارم که به ما کمک کردند و یار و یاور تیم خود بودند.

رویانیان خاطر نشان کرد: من از همین جا از سرمایه‌داران بزرگ پرسپولیس می‌خواهم که برای نگه داشتن این جو خوب و بزرگ خانواده پرسپولیس به من کمک کنند تا مراسم‌هایی بهتر از آنچه که دیدید برگزار کنیم. همین جا از تمام زحمات علی پروین تشکر می‌کنم که این بزرگان را این‌قدر قشنگ دور هم جمع کرد و همچنین تشکر از است که در این بازی بزرگ شرکت کرد.

رویانیان خاطر نشان کرد: یکی از بزرگترین آرزوهای من اگر خدا خواست و ماندم کمک بیشتر به بزرگترهای پرسپولیس است و سعی می‌کنم همیشه این اتحاد و یکدلی در بین بزرگان باشد. سعی خواهم کرد همین تیم پیشکسوتان را حفظ کنم تا مراسم‌های باشکوه‌تری را برگزار کنیم. خدا را شکر مردم ما باز هم نشان دادند که بسیار با معرفت و خونگرمند. آنها با حضور ۶۰ الی ۷۰ هزار نفری خود در آزادی باز هم ثابت کردند پرسپولیس بی‌جهت نیست که پرطرفدارترین تیم آسیاست.

وی یادآور شد: همینجا جا دارد که مجدداً از بازیکنانی که یک تا ۹۰ دقیقه به میدان رفتند هم تشکر کنم. از کسانی که نیامدند اما به ما زخم زبان نزدند و پرسپولیس را حمایت کردند، از کسانی که در این بازی نبودند اما دلشان با پرسپولیس بود و از کسانی که بزرگ پرسپولیس بودند و از جایگاه ویژه قوت قلبی برای بازیکنان شده بودند. بالاخره این هدیه کوچک بود از طرف باشگاه پرسپولیس و امیدوارم که ادامهدار باشد چون پیشکسوتان لیاقت حمایت و برگزاری بازیهای بزرگتر حتی با آث میلان را دارند.