به گزارشافکارنیوز،کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید فصل رویایی را با این تیم سپری می‌کند.

رونالدو فصل گذشته هر چند بازی‌های خوبی را برای رئال مادرید به نمایش گذاشت، اما هیچ جامی را به دست نیاورد. او در این فصل آمار خیره‌ کننده‌ای را از خود به جای گذاشته است و بهترین گلزن رقابت‌های لیگا و لیگ قهرمانان اروپا به شمار می‌آید. بازی‌های خوب او با کهکشانی‌ها باعثشده تا شانس زیادی برای کسب توپ طلای فوتبال جهان در سال ۲۰۱۳ داشته باشد.

فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه به ستایش از رونالدو پرداخت و او را شایسته توپ طلای ۲۰۱۳ دانست. او گفت: اگر بازیکنی وجود داشته باشد که شایسته انتخاب به عنوان بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۳ باشد، بدون شک کریستیانو رونالدو است. باید عملکرد رونالدو در فصل جاری را ستود. او آمار بسیار خوبی از خود بر جای گذاشته است. عملکرد خوب رونالدو فقط محدود به رئال مادرید نمی‌شود. او در تیم ملی فوتبال پرتغال هم نمایش درخشانی داشت و سهم بسزایی در صعود این تیم به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل داشت. چهار گلی که او در دو دیدار رفت و برگشت برابر تیم ملی فوتبال سوئد به ثمر رساند نشان داد که رونالدو چه بازیکن بزرگی است.

کاپلو به عنوان، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه می‌تواند در رای گیری انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۱۳ بازیکنان مورد علاقه خود را انتخاب کند. به نظر می رسد که رای اول سرمربی سابق رئال مادرید کریستیانو رونالدو پرتغالی خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه معتقد است که رئال مادرید با کارلو آنچلوتی به روزهای خوب خود رسیده است. او گفت: رئال در ابتدا نتایج خوبی نگرفت و این طبیعی بود، چرا که کارلو آنچلوتی تازه به عنوان سرمربی رئال مادرید انتخاب شده بود، اما رفته‌رفته این تیم بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشت و الان همان تیمی شده است که کاپلو می‌خواهد. البته نباید فراموش کنیم که امسال تیم بسیار خوبی به رقابت‌های لیگا و لیگ قهرمانان اروپا اضافه شده است و آن آتلتیکو مادرید است. معتقدم که آتلتیکو مادرید می‌تواند در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا شگفتی ساز شود. احساس می‌کنم این تیم دورتموند فصل گذشته خواهد شد و می‌تواند بسیاری به شگفتی آورد.

او درباره بارسلونا گفت: به نظر میرسد آبی اناریها در غیاب مسی پر نوسان هستند و شک بر انگیز ظاهر میشوند.