به گزارشافکارنیوز،علی دایی در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس مقابل تراکتور سازی در جمع خبرنگاران گفت: ما بازی را خوب شروع نکردیم و در ۱۵ دقیقه اول بازی خوب نبودیم ولی در نیمه دوم سوار بازی شدیم. به نظرم در نیمه دوم حاکم بازی بودیم. ما فرصت‌های زیادی خلق کردیم ولی از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم.

وی همچنین ادامه داد: به خاطر این برد به هواداران تیم تراکتورسازی تبریک می‌گویم. ما به هیچ عنوان مستحق این باخت نبودیم و می‌توانستیم با امتیاز از زمین خارج شویم ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد و بازی را واگذار کردیم. داور دو پنالتی را برای ما نگرفت و یک بار هم بازیکنان ما تیر دروازه حریف را به لرزه در آوردند.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به خرید بازیکنان جدید در نیم فصل عنوان کرد: همه بازیکنان ما خوب بازی کردند و بازیکنان جدیدمان را با چشم باز انتخاب کردیم. ما در این دیدار فوتبال خیلی بهتری نسبت به تراکتورسازی انجام دادیم. به هر حال فوتبال است و توپ‌هایمان داخل دروازه نرفت. بازیکنان سعی‌شان را کردند و از آنها بسیار راضی هستم.

وی ادامه داد: کمیته داوران باید همه چیز را ببیند. در نیمه دوم توپ به مهدی کیانی برخورد کرد و به بیرون رفت ولی داور برای آنها کرنر گرفت. یا در آن صحنه که فرزاد حاتمی را هل دادند نباید داور پنالتی اعلام می‌کرد؟ حتی در گرفتن وقت اضافه هم داور مشکل داشت و به جای پنج دقیقه، چهار دقیقه وقت اضافه گرفته بود.

دایی در ادامه صحبت‌هایش درباره انتخابات سال کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: از نظر ساختاری خوب نیستیم و به لحاظ سخت‌افزاری مشکل داریم. شاید در آسیا خوب نتیجه گرفته‌ایم ولی باید چیزهایی را قبول کنیم و خودمان را گول نزنیم. چندین سال است که این موضوع وجود داشته و ما در خیلی از مسائل عقب هستیم.

وی در خصوص هواداران تیم تراکتورسازی تاکید کرد: پرسپولیس در پی ارائه یک فوتبال واقعی است. اگر هواداران تراکتور کمی مهربان باشند و از برخی شعارها استفاده نکنند به نظر من خیلی بهتر است. هواداران آذری تراکتور به این تیم خیلی کمک می‌کنند.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره درگیری به وجود آمده در پایان بازی عنوان کرد: مسئول تدارکات باشگاه تراکتورسازی فحاشی کرده بود ولی مسئولان تراکتورسازی ندیدند. ممکن است درگیریهایی بین بازیکنان به وجود آید ولی تدارکات باشگاه حق دخالت ندارد.