به گزارش افکارنیوز، امیر قلعه‌نویی پس از توقف بدون گل مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری، گفت: من درباره تیم خودم حرف می‌زنم خوب بازی نکردیم و ۱۰ دقیقه تغییرات داشتیم و سه موقعیت به دست آوردیم که آنچنانی نبود. آنها جوان بودند و «منم» نبودند و حتی می‌توانستند با جوانی برنده شوند و باید در نیم فصل دوم استقلال گونه بازی کنیم و تغییراتی بدهیم که به ما کمک کند. در این بازی خوب نبودیم و هاشم را به سمت راست آوردیم خوب بود فقط لباس‌های استقلال بر تن داشتیم خود استقلال نبودیم.

وی در مورد اینکه استقلال بازیکن طراح ندارد، گفت: به دنبال حضور بازیکن خارجی هستیم، اگر شرایط مالی جور شود البته الان نمی‌تواند کمک کند. بازی به بازی باید درست شود. طراوت استقلال را نداریم. هافبک طراح از اول فصل نداریم و فکر کردیم جمشیدیان درست می‌شود اما مصدوم شد مجبور می شویم مدلی بازی کنیم که به برد برسیم. یک بازی مثل ملوان می‌شود یک بازی نمی‌شود شاید خسرو حیدری بیاید شرایط بهتر شود.

سرمربی استقلال در مورد حرف‌های لاوره که گفته بود از من پول خواسته و قلعه نویی گادفادر است، گفت: «گاد فادر» چیه؟!سوال بعدی، پول لاوره را از رفقایم گرفتم و دادم باشگاه پول نداشت اگر این حرف‌ها را مثل گاد فادر را زده باشد از او شکایت می‌کنم. گفتم این بازیکن غریب است در ایران هنوز هم پولم را باشگاه نداده است.

سرمربی استقلال در مورد بازی هفته بعد با سپاهان گفت: بگذارید ۲۴ ساعت بگذرد از این مسابقه بعد در مورد آن دیدار حرف میزنیم بازی سختی در اصفهان با سپاهان داریم. باید اول بازی را آنالیز کنیم.