به گزارش افکارنیوز، امروز جلسه شورای معاونین باشگاه استقلال با کمیته فنی این باشگاه برگزار شد و اعضای کمیته فنی به نوعی ناراحتی خود ار تصمیمات قلعه نویی را به گوش معاونین رساندند.

منصور پورحیدری و غلامحسین مظلومی که عضو کمیته فنی این تیم هستند، نبود یک پلی میکر را در تیم حس کرده بودند و به قلعه نویی بابت این موضوع هشدار داده بودند ولی قلعه نویی از خرید یک بازی ساز قهار سر باز زده و حاضر نشده جای مجتبی جباری را پر کند.

البته قلعه نویی می تواند جای جباری را پر نکند تا اگر تیم نتیجه نگرفت رفتن او از تیم را بهانه قرار دهد و هواداران را مقابل این بازیکن قرار دهد.

اگر نتیجه بگیرد هم که نشان داده جباری هیچ نقشی در کسب افتخارات استقلال نداشته و آبی ها بدون او هم به خواسته هایشان می رسند. چیزی که مشخص است ضربه خوردن استقلال در این پست است. بازیکنی مانند جمشیدیان برای این پست خوب بود ولی مصدومیت های پیاپی او موجب شد نتواند زیاد به تیم کمک کند.

شايد خريد ايمان مبعلي در نيم فصل مي توانست به استقلال كمك شاياني كند ولي قلعه نويي ترجيح داد جاي مجيدي را با اولادي و كبه پر كند تا اينكه جاي بازيساز خوشفكرش را.