به گزارش افکارنیوز، آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلالدر مورد دیدار با گسترش فولاد تبریز و انتقاد‌هایی که امیر قلعه‌نویی از بازی شاگردانش داشت در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص این بازی و عملکرد خودش صحبت زیر را مطرح کرد:

*بازی با گسترش‌فولاد چه طور بود؟

ما در نیمه دوم به نسبت نیمه اول بهتر بازی کردیم اما در کل نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. با این حال من خیلی امیدوار هستم و مطمئنم که تیم ما در ادامه بازی‌ها با اضافه شدن مصدومانش می‌تواند خیلی بهتر از این نتیجه بگیرد.

*از عملکرد خودت در این بازی راضی بودی؟

می‌توانم بگویم بدترین بازی عمرم را انجام دادم. خیلی انگیزه داشتم و از نظر بدنی هم خیلی آماده بودم اما نتوانستم خوب بازی کنم و همین‌جا از کادرفنی، ‌ بچه‌های تیم و همه هواداران بابت این مسئله عذرخواهی می‌کنم و مطمئن باشید این بازی‌ام را جبران می‌کنم.

*دلیل اصلی این که نتوانستی انتظارات را برآورده کنی چه بود؟

احساس می‌کنم شرایط روحی خوبی نداشتم و همین مسئله مزید بر علت شد. دقیقه ۶۵،۶۶ دو موقعیت نصیبم شد که آن را از دست دادم و همین مسئله باعثشد در ادامه کار نتوانم خوب باشم.

*چرا از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار نداشتی؟

نمی‌دانم، ‌ اما خودم باید مسئله را حل کنم. به نظرم این نقطه‌ضعفم است که خیلی زود روحیه‌ام را از دست می‌دهم و خودم باید به خودم کمک کنم تا این مشکلم حل شود.

*کمتر کسی این قدر رک و واضح از نقطه‌ضعف‌های خود حرف می‌زند.

اولاً که مردم ما فوتبال را خوب می‌فهمند و همه دیدند که برابر گسترش خوب نبودم. خودم هم وقتی از عملکردم راضی نبودم باید حرف راست را بزنم. به نظرم عملکرد من در بازی با گسترش‌ فولاد جای دفاع نداشت و به همین دلیل باید با مردم صادق باشم.

*۹۹گل زدی و مانده یک گل برای صدتایی شدن. چه زمانی قرار است گل صدم را بزنی؟

الان به صد گل یا بیشتر فکر نمی‌کنم. الان فکر و ذهن من معطوف بازی مثمر‌ثمر است و این که بتوانم در استقلال مفید باشم. امیدوارم در بازی با سپاهان همین اتفاق صورت بگیرد.

*چه پیش‌بینی در مورد این دیدار داری؟

سپاهان یک تیم خوب و بزرگ است و با این شرایط ما باید با آمادگی بیشتر به مصاف این تیم برویم. امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و حساب‌شده از سد این تیم بگذریم و خود را به صدر نزدیک کنیم.

*فکر می‌کنی استقلال بتواند به صدر جدول برسد؟

من فکر نمی‌کنم، مطمئن هستم که به قهرمانی می‌رسیم. تا ۵،۶ هفته دیگر می‌توانیم با فاصله‌ای بیشتر در صدر قرار بگیریم تا ثابت کنیم استقلال همیشه شانس اول قهرمانی است.

*استقبال هواداران از بازی با گسترش‌فولاد خوب نبود. چه صحبتی با طرفداران استقلال دارید؟

من شنیدم بلیتها را گران کردهاند و از این اتفاق خیلی ناراحت شدم. باید شرایط بهتری مهیا شود تا هواداران ما به استادیوم بیایند. وقتی این همه بلیتها گران میشود من حق را به هواداران میدهم، اما با این حال از آنها خواهش میکنم استقلال را تنها نگذارند. از همان تعداد تماشاگری که در بازی با گسترشفولاد به استادیوم آمدند تشکر میکنم و امیدوارم بعد از این هواداران بیشتری به استادیوم بیایند. امیدوارم اگر بلیت ورزشگاه را گرانتر میکنیم امکانات رفاهی بیشتری را هم در اختیار طرفداران فوتبال قرار دهیم تا انگیزهای برای حضور در استادیوم داشته باشند. ما امروز به حمایت هوادارانمان نیاز داریم و مطمئنا حضور بیشتر آنها در استادیوم باعث میشود ما بتوانیم عملکرد بهتری را هم از خود به نمایش بگذاریم.