به گزارش افکارنیوز، کاظم محمودی اظهار داشت: علی کریمی در حال حاضر مصدوم است که امیدواریم برای بازی با ذوب‌آهن بتوانیم از وی در ترکیب تیم استفاده کنیم. وی در حاضر مصدوم است و مسئله خداحافظی وی از فوتبال شایعه است.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: تمام باشگاه‌ها مشکلات مالی دارند، تیم تراکتورسازی هم از این امر مستثنی نیست. اما باید شرایط به گونه‌ای باشد تا تیم ما که درصدر جدول لیگ است، با افتی مواجه نشود.

وی تصریح کرد: زینی‌زاده تلاش‌های بسیاری انجام داده است تا تراکتور به قهرمانی لیگ برتر نزدیک شود.

با توجه به شرایط تیم فوتبال تراکتور نباید فراموش کنیم که این تیم هواداران بسیاری دارد و در استان تیم مطرح و مورد توجهی است.

محمودی در مورد احتمال انحلال تیم تراکتورسازی گفت: هیچ زمان تیم‌های بزرگی مثل تراکتور از فوتبال ایران حذف نمی‌شوند. این حرف‌ها را کسانی مطرح می‌کنند که می‌خواهند برای تیم ما حاشیه بسازند.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: ما سه بازیکن مصدوم داشتیم و در شرایط بدی در وضعیت نقل و انتقالات قرار داشتیم. اما تیم‌های دیگر نیز تا احساس کردند این بازیکنان به نوعی رقیب آن‌ها می شوند از آمدن آن‌ها به باشگاه تراکتورسازی خودداری کردند.

وی تاکیدکرد: با جذب کرار، سعید آقایی، محرابیان امیدواریم بتوانیم تا انتهای لیگ به قهرمانی دست یابیم. قرار است با ۲ بازیکن خارجی نیز مذاکره کنیم تا در صورت توافق با این بازیکنان بتوانیم از آن‌ها در ترکیب تیم استفاده کنیم.

وی در خصوص بازی تیم فوتبال تراکتور با تیم ذوب آهن افزود: تیم ذوب آهن یکی از تیم‌های خوب کشور است و بازیکنان خوبی دارد و یکی از تیم‌های بنیادی فوتبال است ما باید تمام توانمان را به کار ببندیم تا بتوانیم ۳ امتیاز بازی با این تیم را به دست بیاوریم. کادر فنی تیم روی نقاط ضعف و قوت تیم به خوبی کار کرده‌اند.

محمودی در خصوص جام جهانی ۲۰۱۳ خاطرنشان کرد: قرعه تیم ملی کشورمان میتوانست بهتر از این هم باشد اما ما باید به بازیهای تدارکاتی فکر کنیم. باید هدفمان این باشد که حاشیهها را کنار بزنیم و با تدارکات قوی برای این بازیها آماده شویم.