به گزارش افکارنیوز، پژمان درستکار در واکنش به صحبت‌های سرپرست تیم هیئت کشتی رستم‌کلا گفت: برای کسی که این صحبت‌ها را مطرح کرده است متأسفم و پیشنهاد می‌کنم قبل از هر چیز وجدانش را در نظر بگیرد. تهمت در دین اسلام کار درستی نیست، کسی را که تهمت می‌زند به خدا واگذار می‌کنیم؛ اگر ما هم چنین کار نادرستی را انجام داده باشیم خدا جواب ما را خواهد داد.

وی ادامه داد: دوستان به جای این فرافکنی‌ها و توجیه ناکامی‌هایی که در لیگ داشته‌اند، پول کشتی‌گیران‌شان را بدهند. همه می‌دانند این توهمات نخ‌نما شده است و خریداری ندارد. از طرفی پیروزی ما در آن دیدار قطعی شده بود و نیازی به پیروزی در دیدار آخر نداشتیم، ضمن اینکه اگر می‌خواستیم چنین کاری انجام دهیم، کشتی‌گیر وزن ۸۴ کیلوگرم آنها را می‌خریدیم.

درستکار افزود: خلف وعده در تیم ما از گناهان بزرگ است. به این دوست عزیز توصیه می‌کنم به جای این صحبت‌ها به تیم خودش برسد که به وعده‌هایی که به کشتی‌گیران داده است عمل نکرده است و آبروی کشتی ایران را با خلف وعده به کشتی‌گیران خارجی برده است.

سرمربی تیم کشتی آزاد ثامن‌الحجج سبزوار در باره دیدار مقابل تیم کفایتی در هفته پنجم لیگ برتر کشتی آزاد گفت: شاید صعودمان روی کاغذ تضمین‌شده باشد، اما برای شخصیت تیمی نیاز به پیروزی در دو هفته باقیمانده داریم و محکوم به برد هستیم.

درستکار خاطر نشان کرد: تیم کفایتی تیم خوبی است و هفته قبل رستمکلا را در خانهاش شکست داد. در دور رفت آنها را مغلوب کردیم، اما باعث نمیشود این تیم را دستکم بگیریم. البته به احتمال زیاد به کشتیگیران خارجی استراحت خواهیم داد و با ترکیبی از بهترینها و نفراتی که کمتر روی تشک رفتهاند به میدان میرویم.