به گزارش افکارنیوز، وقتی جدول گلزنان لیگ سیزدهم را از بالا به پایین مرور می‌‌کنیم، اولین اسمی که از پرسپولیسی‌ها به چشم برخورد می‌‌کند نام محمدرضا خلعتبری جلوتر از تمامی مهاجمان صرف سرخپوشان است.

هافبک، مهاجمی که در میانه‌های نیم‌فصل اول به پرسپولیس آمد، اما گوی سبقت را از تمامی مهاجمان تیمش گرفت تا به عنوان گلزن‌ترین هافبک هجومی سرخپوشان نام خود را سر زبان‌‌ها اندازد.

خلعتبری که از سوی دایی برای گل‌سازی و تخریب نظام دفاعی حریفان به‌عنوان سلاحی مخرب و مرگبار خریداری شده بود، حالا نشان داده که همانطور که پیش‌بینی می‌‌شد بازیکنی چند بعدی و کاملا موثر برای سرخپوشان است.

اما یکی از نکات جالب در خصوص عملکرد خلعتبری به گل‌های ۳ امتیازی او برای پرسپولیس برمی‌گردد که در نوع خود یک رکورد به شمار می‌‌رود.

هافبک، مهاجم سابق سپاهان که تا پایان هفته بیستم با ۶ گل زده به عنوان گلزن‌ترین بازیکن پرسپولیس و بالاتر از سیدصالحی ۵ گله در میانه‌های جدول گلزنان جا خوش کرده است، به تنهایی و به‌واسطه گل‌هایی که با پیراهن پرسپولیس به ثمر رسانده موفق شده ۱۲ امتیاز را برای تیم متبوعش کسب کند.

در واقع سرخپوشان که در حال حاضر با ۳۹ امتیاز صدرنشین فعلی لیگ به شمار می‌‌روند نزدیک به یک، سوم امتیازات خود را مدیون گل‌های ۳ امتیازی خلعتبری هستند.

شاخصه‌ای قابل توجه برای هافبک، مهاجمی خوش تکنیک که قطعا در سال منتهی به جام‌جهانی می‌‌تواند با توجه به درخشش قابل ملاحظه‌اش نام خود را به‌طور اتوماتیک در لیست مسافران ریودوژانیرو قرار دهد.

مهرهاي ارزشمند كه هر مربي از حضور او در تيم خود به شدت استقبال ميكند. بازيكني منعطف به لحاظ تاكتيك گروهي كه ميتوان او را در زمره بهترينها يا حتي تاپترين خريد فصل جاري دايي قرار داد.