به گزارشافکارنیوز،تیم ملی جوانان ایران از فردا اردوی خود را برای حضور در تورنمنت روسیه آغاز می‌کند. شاگردان علی دوستی صبح فردا با حضور در آکادمی ملی فوتبال اردوی خود را در تهران برپا می‌کند. تیم ملی تا روز چهارشنبه سه جلسه تمرین انجام می‌دهد و سپس چهارشنبه شب با پروازی تهران را به مقصد روسیه ترک می‌کند.

تیم ملی در روسیه در هتل پاک‌این در میدان ویکنوری شهر سن‌پترزبورگ استقرار پیدا می‌کند.

*با توجه به اینکه بازیکنان تیم ملی جوانان اکثرا دانشجو و سرباز هستند باید برای صدور مجوز خروج آن‌ها اقدام شود. کارهای اخذ مجوز خروج انجام شده و تنها طی دو روز آینده بازیکنان باید در قالب دو گروه مختلف برای رویت پاسپورت به اداره گذرنامه بروند. رتق و فتق امور تیم ملی جوانان بر عهده حسین مرادی سرپرست تیم ملی جوانان است که در این راستا تلاش بسیار زیادی انجام داده است.

*تورنمنت روسیه در چهار گروه چهار تیمی برگزار می‌شود. ایران با تیم‌های اسلواکی، فنلاند و بلاروس هم‌گروه است. از نکات جالب توجه این مسابقات این است که تا روز پایانی این مسابقات تمامی تیم‌ها با یکدیگر دیدار می‌کنند تا تیم‌های اول تا شانزدهم مشخص شود.

*مسابقات این دوره در ورزشگاه ونیز سن‌پترزبوگ برگزار می‌شود. این ورزشگاه سرپوشیده است و با وجود سرمای منفی ۴۰ درجه شهر سن‌پترزبوگ شرایط برای انجام مسابقه کاملا مهیا است.

تیم ملی جوانان ایران خود را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۴ در کشور میانمار آماده میکند.