به گزارشافکارنیوز،محمد بنا اظهارداشت: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای اولین اردو از کشتی‌گیران رضایت دارم اما برای بهتر شدن با توجه به کمبود زمان تا آعاز جام جهانی نیاز است تلاش‌مان را بیشتر کنیم.

وی افزود: اواخر بهمن ماه جام اِمره ترکیه را در پیش داریم و در صورتی‌که جام جهانی نبود می‌توانستیم با یک تیم خوب به این مسابقات برویم اما اکنون با توجه به نزدیکی جام جهانی با موافقت فدراسیون کشتی یک تیم جوان را به جام اِمره می‌فرستیم. این مسابقات ۱۲ و ۱۳ بهمن برگزار می‌شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: جام یادگار امام(ره) در ۲ و ۳ بهمن، جام اِمره در ۱۲ و ۱۳ بهمن و جام جهانی کشتی در ۲۶ و ۲۷ بهمن برگزار می‌شود و ما در این ۳ رقابت می‌توانیم کشتی‌گیران را به خوبی تقسیم کنیم تا ضمن شناسایی برترین‌ها، فرنگی‌کاران‌مان هم محکی جدی بخورند.

بنا عنوان کرد: با توجه به اینکه ویترین ورزش کشتی، تیم بزرگسالان است و قهرمانی آنها خیلی به چشم میآید به همین دلیل نتیجه گرفتن در رده بزرگسالان بسیار مهم و حائز اهمیت است و ما هم دنبال همین هستیم. یعنی یکی از مهمترین اصول ما نتیجه گرفتن تیم بزرگسالان است و سازندگی باید در نوجوانان و جوانان رخ دهد و در آنجا به ارتقا کیفی برسیم.