به گزارش افکارنیوز، محمد دایی در مورد موضع کادر فنی پرسپولیس در خصوص حضور پیام صادقیان و محسن مسلمان در تیم زیر ۲۲سال ایران عنوان کرد: موضع کادر فنی در این خصوص همان موضع باشگاه است. مسلمان و صادقیان بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس هستند و نبودشان می‌تواند ضربه بزرگی به تیم بزند.

وی ادامه داد: مطمئناً نه باشگاه و نه سرمربی راضی نمی‌شوند این بازیکنان در دربی حاضر نشوند و فکر نمی‌کنم علی دایی این موضوع را قبول کند.

مربی پرسپولیس با بیان اینکه ۳ بازی آینده این تیم برابر نفت، فولاد و استقلال در لیگ از حساسیت خاصی برخوردار است؛ تصریح کرد: قهرمانی ما در لیگ به امتیازات این ۳ بازی بستگی دارد و اگر در این شرایط بازیکنانمان را در اختیار نداشته باشیم متضرر می‌شویم و به تیم لطمه می‌خورد.

دایی درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس گفت: سیستم دفاعی تیم در وضعیت خوبی قرار دارد و از سیدصالحی تا نیلسون همه وظایف خود را در فاز دفاعی به خوبی انجام دادند که این رکورد در خط دفاعی ثبت شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا خط حمله پرسپولیس مانند خط دفاعی این تیم آنچنان پر فروغ ظاهر نشده، اظهار داشت: معتقدم در هفته‌های اخیر بازیکنان هجومی ما شرایط خوبی را پشت سر گذاشتند و با گلزنی آنها توانستیم امتیازات کامل ۴ بازی گذشته را کسب کنیم.

مربي پرسپوليس در مورد اينکه برخي معتقدند علي دايي روحيه پيروزي طلبياش را به تيم تزريق کرده گفت: درست است و اين اخلاق علي به تيم تزريق شده و کل بازيکنان دوست دارند برنده باشند. الان شرايط طوري شده که همه جنگنده هستند و براي گرفتن ۳ امتياز هر بازي تمام تلاششان را انجام ميدهند.