به گزارش افکارنیوز، علیرضا منصوریان گفت: مجبوریم با باشگاه‌ها تعامل داشته باشیم و باید از تمام مربیانی که به ما همکاری کردند تشکر کنم. از علی دایی که تیمش در صدر جدول بود تا تیم ذوب‌آهن که در انتهای جدول قرار دارد تشکر می‌کنم که بازیکنانشان را در اختیار ما قرار دادند.

وی افزود: در این بین آقای آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن، یحیی گل‌محمدی و تمامی مدیران و مربیان همکاری‌های لازم را انجام دادند. ما هم مجبوریم تعامل داشته باشیم چون به این بازیکنان احتیاج داریم و اگر من بخواهم این بازیکنان را در آینده نیز حفظ کنم نباید با همکارانم درگیری ایجاد کنم تا آنها در اردوهای بعدی با فراغ بال به ما بازیکن بدهند.

سرمربی تیم زیر ۲۲ سال کشورمان با بیان اینکه از تیم ایرانجوان و پارسه در لیگ یک نیز تشکر می‌کنم که بازیکنانشان را در اختیار ما قرار داده‌اند گفت: تعامل ما با باشگاه‌ها به این شکل بود که بازیکنان را پس از دیدار اول با کره‌جنوبی در اختیار باشگاه‌ها قرار دهیم. دوست نداریم در سال خوب فوتبالی کشورمان در کار کسی خلل ایجاد کنیم و کسی از دست ما ناراحت شود به همین دلیل بازیکنان را امشب آزاد کردم و آنها طی امشب و فردا به باشگاه‌هایشان باز می‌گردند.

منصوریان خاطرنشان کرد: در این خصوص هر تصمیمی که کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال بگیرد می‌پذیرم. امیدوارم برنامه‌ای تنظیم شود که این بازیکنان که آینده فوتبال کشورمان هستند و در سال ۲۰۱۸ برای تیم ملی بازی خواهند کرد تا ایران را به جام‌جهانی برسانند در سطح اول فوتبال حفظ شوند.

وی در خصوص احتمال لغو دیدار دوم تیم ایران و کرهجنوبی گفت: من هنوز نمیدانم که دیدار دوم ما با کرهجنوبی که قرار بود روز جمعه برگزار شود لغو شده یا قرار است برگزار شود. آنچه مسلم است اینکه لیگ طبق برنامه انجام خواهد شد اما اگر قرار است دیدار تیم زیر ۲۲ سال با کرهجنوبی لغو شود باید به سرمربی کره تفهیم شود که قرار است در ایران لیگ برگزار شود.