به گزارش افکارنیوز، ناصر فریادشیران در خصوص دیدار تیم‌های نفت تهران و پرسپولیس در هفته بیست و یکم لیگ برتر عنوان کرد: نفت تیمی است که در این فصل شش تا هفت میلیارد تومان هزینه کرده در حالی که به ادعای خود رویانیان پرسپولیس با ۲۵ میلیارد تومان بسته شده است. باید بگویم که نفت بدون ستاره و بازیکن کهکشانی کارش را می‌کند و از حواشی دور است و در چنین شرایطی این دو تیم به مصاف هم خواهند رفت.

وی با اشاره به انگیزه‌های تیم نفت برای این دیدار عنوان کرد: بازیکنان نفت تازه در حال تبدیل شدن به پدیده هستند و انگیزه‌های بسیاری برای این بازی دارند. البته پرسپولیس هم با توجه به اینکه در صدر جدول رده‌بندی را در اختیار دارد و دیدار رفت را هم به نفت باخته بود کاملا برای این بازی انگیزه دارد تا ۳ امتیاز را کسب کند.

این کارشناس با اشاره به غیبت صادقیان در ترکیب پرسپولیس گفت: پرسپولیس بازیکنان خوبی مثل خلعتبری، صادقیان و مسلمان را در اختیار دارد که موثرترین آنها صادقیان است و فکر می کنم غیبت این بازیکن به ضرر قرمزها باشد. نفت که دو سال متوالی با بدشانسی سهمیه لیگ قهرمانان را از دست داد ولی به نظرم در این فصل شانس زیادی برای این مهم دارد و بردن پرسپولیس به این تیم کمک می‌کند به هدف خود نزدیک‌تر شود.

برنامه هفته بیست و یکم لیگ برتر