به گزارش افکارنیوز، محمد رویانیان در مراسم جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس با خیر مقدم به میهمانان عنوان کرد: امروز جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس است و شنیده‌ام آقای فتح‌الله‌زاده نیز قرار است جشن ۵۰ سالگی باشگاه استقلال را در ایتالیا بگیرد!

وی افزود: پرسپولیس از مکتب شاهین است و شاهین مادر پرسپولیس محسوب می‌شود با این حساب سن باشگاه پرسپولیس بیشتر از اینها است. باید بگویم باشگاهداری سخت است و ما اکنون هزینه باشگاهداری را می‌پردازیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه نمی‌خواهد زیاد صحبت کند، گفت: وقتی به پرسپولیس آمدم فقط یک تیم وجود داشت اما اکنون پرسپولیس در حال تبدیل شدن به یک باشگاه است و این مسئله از خودگذشتگی زیادی می‌خواهد. باید سختی کشید، کتک خورد، حرف کشید، محاصره شد و پِی همه چیز را به تن مالید. برای این کار خانواده‌ات عذاب می‌کشند، خانه‌ات ناامن می‌شود و باید این اتفاقات را تحمل کنید. به خدا قسم من کتک خوردم و چیزهایی در این فوتبال دیدم که در عمرم ندیده بودم اما به خاطر هواداران باشگاه پرسپولیس ماندم.

رویانیان خاطر نشان کرد: من هیچ کاری نکردم و از ابتدا که به پرسپولیس آمدم برنامه‌ام باشگاه محور شدن بود و تا زمانی که پرسپولیس در سطح یک تیم اروپایی نشود و نتوانیم پرسپولیس را تبدیل به باشگاه کنیم از کار خود دست نمی‌کشیم.

وی در پایان تصریح کرد: بزرگترین افتخار یک سردار خدمت به مردم است. من هم تا به اینجا کاری نکردم و هر کاری کردم به خاطر تیم و هواداران بوده است.