به گزارش افکارنیوز، مسلمان در تمرینپرسپولیسبه همبازیانش می‌گفت اشتباه کرده به پرسپولیس آمده و از وقتی به این تیم آمده او را به خانه راه نمی دهند. گویا مادر این بازیکن استقلالی است و این بازیکن به شوخی به همبازیانش می گفت از وقتی به پرسپولیس پیوستم مادرم مرا به خانه راه نمی دهد.

شاید بهتر باشد بازیکنانی که متاهل نیستند و دلشان برای دستپخت مادرشان تنگ می شود، در هنگام عقد قرارداد به علایق مادرشان بیشتر توجه کنند تا مانند محسن مسلمان از این مشکلات نداشته باشند!

پرسپولیسی ها از حالا رایزنی های خودشان را برای قرارداد دائمی محسن مسلمان آغاز کردند. بازیکن جوان و خوش‌تکنیک سرخ‌ها که به طور قرضی و برای مدت ۶ ماه راهی پرسپولیس شده تاکنون توانسته رضایت صددرصدی کادرفنی را جلب کند.

وقتی بحثحضور این بازیکن در تیم دایی شد، امیر قلعه‌نویی و استقلالی‌ها نیز برای عقد قرارداد بامسلمانچراغ سبز نشان دادند. از آنجا که خانواده مسلمان به خصوص مادرش جزو طرفداران پر و پا قرص استقلال به شمار می‌روند کم مانده بود این بازیکن راه کج کند و سر از این تیم در آورد. اما مسئولین ذوب‌آهن به مسلمان گفتند فقط حاضرند رضایت‌نامه‌اش را برای پرسپولیس صادر کنند تا او به طور قاضی راهی این تیم شود.

البته باخبر شديم استقلاليها نيز علاقهمندند هر طور شده مسلمان را براي فصل آينده آبيپوش کنند. حتي يکي از نزديکان امير قلعهنویي که ارتباط بسيار خوبي با اين بازيکن دارد از حالا تلاشش را آغاز کرده تا مسلمان را متقاعد به حضور در استقلال کند.