به گزارش افکارنیوز، با اینکه چند هفته ای است مصدومیت مهرداد پولادی بهبود پیدا کرده و او آماده پا به توپ شدن است اما همچنانعلی داییاز این بازیکن در ترکیب استفاده نمی‌کند و او را روی نیمکت می‌نشاند.

این در حالی است که پیش از مصدومیت، پولادی بازیکن کارسازی برای پرسپولیس بود و فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذاشت اما حالا دایی اعتقادی به او ندارد.

سرمربی پرسپولیسبرای بازی مقابل فولاد و در غیاب رضا حقیقی و کفشگری، محمد نوری را کنار قاسم دهنوی قرار می‌دهد و به احتمال زیاد جلوی این دو بازیکن از محسن مسلمان، پیام صادقیان و امید عالیشاه استفاده خواهد کرد. بازیکنانی که هیچ کدام از آن‌ها به اندازه پولادی توانایی ارتباط برقرار کردن بین خط دفاع و حمله را ندارند.

با وجود همه این تفاسیر اینکه علی دایی مقابل بازی دادن پولادی مقاومت می‌کند، دلیلی جز لجبازی او با کارلوس کی‌روش نمی‌تواند داشته باشد. کی‌روش که علاقه زیادی به مهرداد پولادی دارد، در دوران مصدومیت او با لحنی کاملاً دستوری به دایی گفته بود تا وقتی او اجازه ندهد حق استفاده از پولادی را ندارد.

به همین خاطر به نظر می‌رسد دایی که هنوز بابت آن موضوع از کی‌روش ناراحت است، حالا هم که پولادی بهبود پیدا کرده نمی‌خواهد از او استفاده کند.

بايد ديد اين روند تا چه زماني ادامه پيدا ميكند و آيا در صورت ادامه اين نيمكتنشينيها باز هم كيروش پولادي را به تيم ملي دعوت ميكند؟