به گزارش افکارنیوز، چند روز پس از بازی حساس پرسپولیس و نفت تهران، کنار هم دیدن ستاره های دو تیم اتفاق جالبی است. ستاره های که خارج از میدان رقابت، رفقای صمیمی هستند.

امین حاج محمدی ستاره خط دفاعی نفت و پیام صادقیان ستاره پرسپولیس که در تیم ملی زیر ۲۲ سال همبازی بودند و رفاقت دیرینه ای با یکدیگر دارند، این روزها از هر فرصتی برای کنار هم بودن استفاده می کنند.

دیروز غروب پیام صادقیان سوار بر اتومبیل شخصی امین حاج محمدی و کنار ستاره خط دفاعی نفت دیده شد. حاج محمدی و صادقیان که به طور اتفاقی با خبرنگاران برخورد کردند، در پاسخ به این سوال که آیا رفاقت شان در آینده منجر به این می شود که در یک تیم توپ بزنند، گفتند؛ ما بین فوتبال حرفه ای و زندگی شخصی مان خط کشیدیم و خارج از زمین فوتبال وقتی با هم هستیم کمتر درباره فوتبال حرف می زنیم.

البته بدمان نمی آید در یک تیم کنار هم بازی کنیم اما حتی اگر در دو تیم رقیب باشیم، با هم رفیقیم و فوتبال باعثکمرنگ شدن رفاقت مان نمی شود.

پیش از این نیز بازیکنان حاضر در اردوهای تیم ملی زیر ۲۲ سال از رفاقت صمیمانه حاج محمدی و صادقیان حرف می زدند. حاج محمدی در بازی اخیر پرسپولیس و نفت ستاره تیمش بود و صادقیان به دلیل محرومیت در این بازی حضور نداشت.