به گزارش افکارنیوز، محمود گودرزی در دیدار با اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مطلب گفت: متن مسئله حضور ایران در جام جهانی، خود فوتبال است که باید برنامه‌ریزی شود تا حضور ما در جام جهانی قوی‌تر و اثر گذارتر باشد.

وی با تاکید بر محوریت تیم ملی در برنامه‌ریزی‌های فدراسیون فوتبال گفت: اردوها و دیدارهای تدارکاتی نباد تحت الشعاع سایر برنامه‌ها قرار بگیرد. حتی اگر لازم بود لیگ‌ها باید به زمان دیگری موکول شوند.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص مسایل حاشیه‌ای فوتبال بیان کرد: در این بخش هم مواردی مثل انعکاس رسانه‌ای، مسایل اجتماعی و سیاسی، تاثیر مراکز قدرت و بحثفرهنگی تماشاچیان باید توسط ستاد یا کمیته‌ای هماهنگ شود. سایر ارگان‌های حاکمیتی مرتبط با این مفهوم نیز باید دخالت داشته باشند.

گودرزی با اشاره به نگرانی‌های سفیر ایران در برزیل آنها را به حق دانست و گفت: وی با پیش بینی بخشی از مشکلات در پی جذب اعتبار برای رفع پاره‌ای از معضلات است.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه تاکید کرد که نباید هیچ مشکل و تنشی بین بخشهای مختلف فدراسیون فوتبال از جمله سازمان تیمهای ملی، سازمان لیگ و باشگاهها وجود داشته باشد.