به گزارش افکارنیوز، در حالی که سایت خبری الوکره از پیوستن جواد نکونام با قراردادی ۴ ماهه به تیم الکویت خبر داده بود، محمودرضا فاضلی مدیربرنامه‌های این بازیکن اظهار داشت: به هیچ عنوان قراردادی میان باشگاهی با جواد نکونام منعقد نشده و او به هیچ تیمی ملحق نشده است. ارقام و اعداد مربوط به قرارداد او و مدت قراردادش هم درست نیست چرا که هنوز قراردادی ثبت نشده است.

وی در مورد اینکه مقصد نکونام تیم‌های عربی‌ است یا او به پیشنهاداتش از ترکیه و چین هم فکر می‌کند تصریح کرد: به احتمال زیاد به لیگ‌های عربی خواهد رفت چرا که مسابقات در چین و ترکیه زمان بیشتری طول خواهد کشید.

مدیر برنامه‌های جواد نکونام یادآور شد: مذاکرات درباره قرارداد جدید این بازیکن ادامه دارد و تا فردا تیم جدید نکونام مشخص خواهد شد.

فاضلی درباره اینکه تیم جدید نکونام در نهایت قطری خواهد بود یا کویتی پاسخ داد: اجازه دهید کارها انجام شود و تصور می‌کنم تا فردا به نتیجه برسیم.

وی در مورد وضعیت رضا قوچان‌نژاد گفت: با باشگاه استانداردلیژ صحبت کرده‌ایم ضمن آنکه قوچان‌نژاد چندین پیشنهاد دیگر از لیگ‌های مختلف دارد که آنها را بررسی می‌کنیم و با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات زمستانی به تازگی آغاز شده در حال مذاکره هستیم تا تیم او مشخص شود اما زمان کافی برای اتخاذ بهترین تصمیم وجود دارد.

فاضلی که مدیر برنامههای چندتن از بازیکنان سرشناس اروپایی است درباره احتمال معاوضه گوندوگان و بنزما میان دورتموند و رئال مادرید خاطرنشان کرد: فصل نقل و انتقالات زمستانی به تازگی آغاز شده اما به طور قطع این معاوضه در مدت نقل و انتقالات زمستانی نخواهد بود و بعد از ژانویه درباره آن مذاکره خواهیم کرد.