به گزارش افکارنیوز، آندرانیک تیموریان با حکم کمیته انضباطی یک جلسه از همراهی تیمش در لیگ برتر محروم شده آن هم در روزهای سختی که استقلال دنبال تکرار قهرمانی می گردد و می خواهد فاصله اش با رقبا را حفظ کند.

بدون شک آندو موثر ترین بازیکن استقلال در هفته های اخیر بوده که غیبتش در هر بازی می تواند دردسرهایی برای تیم قلعه نویی ایجاد کند اما سوال اصلی اینجاست که اگر محرومیت های آندو ادامه داشته باشد(که با نوع بازی او قریب به یقین است) قلعه نویی با کمبود بازیکن در پست هافبک دفاعی چه خواهد کرد.

بعد از رفتن نکونام و منتظری، سرمربی آبی ها بعضا از ساموئل به عنوان مدافع میانی هم استفاده کرده و ظاهرا جی لوید باید کمبودهای تیم در خط دفاع را هم پوشش دهد. با این حساب اگر محرمیت های آندو زیاد تر از این یک جلسه باشد قلعه نویی تنها یک پژمان نوری را به عنوان هافبک دفاعی در ترکیب قرار دهد؛ اتفاقی که در این فصل بسیار کم و به ندرت اتفاق افتاده است.

قلعه نویی این فصل از نوری به عنوان مدافع یا بال چپ و بعضا هافبک تهاجمی استفاده کرده اما در هافبک دفاعی به او میدان نداده است. البته نوری سابقه بازی های درخشان در این پست با پیراهن پرسپولیس را دارد و در فصلی که سرخ ها قهرمان لیگ برتر شدند او کنار فرزاد آشوبی یکی از بهترین هافبک های دفاعی لیگ برتر بودند.

ادامه محروميت هاي آندو مي تواند پژمان نوري را به هافبك دفاعي تبديل كند كه اين جابجايي مي تواند براي سرخ ها خوب يا بد باشد.خوب به اين خاطر كه او سابقه بازي در اين پست را دارد و بد از اين جهت كه او نمي تواند نقش آندو را در مقابل خط دفاعي تيمش ايفا كند و بدون آندو آمار خط دفاع و دروازه بان استقلال اينقدر خوب نخواهد شد.