گروه ورزشی -

استعفای ناگهانی و غیرمنتظره رویانیان از مدیریت پرسپولیس سبب شد تا همه نگاه‌ها متوجه علی دایی شود. مردی که در سری قبل و در واکنش به استعفای احتمالی رویانیان و فشار برای برکناری‌اش با حمایت از سردار اعلام کرد در صورت کنار رفتن رویانیان او نیز از پرسپولیس می‌رود. با توجه به این سابقه همگان انتظار داشتند تا دایی این بار‌‌ همان موضع را بگیرد و او نیز به فاصله چند ساعت از رفتن رویانیان استعفا بدهد. برخی بازیکنان پرسپولیس در رختکن این تیم پس از بازی با گسترش فولاد، با گوش‌های خود شنیدند علی دایی به یکی از همکارانش گفت؛ «اگر استعفای سردار جدی باشد، من هم می‌روم.»

به گزارشافکارنیوز؛پس از آنکه علی پروین به عنوان سرپرست موقت پرسپولیس برگزیده شد، این شایعه نیز به اوج رسید که دایی در واکنش به این تصمیم بلافاصله به صورت رسمی از سرمربیگری پرسپولیس کناره گیری می‌کند.

این در حالیست که همه گمانه زنی‌ها در این باره باطل شد و نه تنها دایی استعفا نداد بلکه ماند و کار کرد! اتفاقی که البته به تماس‌هایی باز می‌گردد که از مقامات مسئول با دایی گرفته شد.

دایی اخیرا درست مثل پروین تلاش کرده اختلافات‌اش با علی آقا علنی نشود و برخی مسوولان عالیرتبه وزارت ورزش و جوانان که از اختلافات پنهان دایی و پروین باخبر هستند، از ترس اینکه مبادا علی دایی در واکنش به انتخاب پروین از سوی هیات مدیره، استعفایش را اعلام کند، با سرمربی پرسپولیس تماس گرفتند و از او خواستند فعلا حرفی از استعفا نزند و با قدرت به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

ظاهرا برخی نزدیکان وزیر ورزش و جوانان به علی دایی گفتهاند علی پروین هیچ شانسی برای مدیرعاملی پرسپولیس ندارد و آنها قبل از معرفی مدیرعامل مدنظر وزارت ورزش و جوانان به هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، با او مشورت خواهند کرد تا در صورت امکان در انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس و جانشین محمد رویانیان، نظر سرمربی هم لحاظ شود!