به گزارش افکارنیوز، مهرداد اولادی در مورد شرایط استقلال صحبت‌های زیر را انجام داد.

*مقابل ذوب آهن به تساوی دست پیدا کردید. از بازی صحبت می کنی؟

بازی بدی نبود. به هر حال ما شرایط سختی برای این دیدار داشتیم و به دلیل بالا بودن تعداد محرومین و مصدومان مان با کمبود بازیکن مواجه بودیم اما توانستیم با همه این شرایط سخت به تساوی رسیده و به صدر برگردیم.

*خودت هم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمدی؟

سعی کردم در زمین دوندگی داشته باشم و نکاتی که کادر فنی گفته بودند را در زمین به اجرا برسانم، امیدوارم توانسته باشم نظر کادر فنی را هم جلب کرده باشم.

*چرا مهاجمان استقلال گل نمی زنند؟

این بازی که یک دیدار درگیرانه و فیزیکی بود و به خاطر همین کم موقعیت گلزنی پیش آمد. با این حال کمبود بازیکن کار ما را سخت کرده است. شما نگاه کنید در هر بازی حتی لیست بازیکنان ما به ۱۸ نفر هم نمی رسد در حالیکه بقیه تیم ها آنقدر بازیکن دارند که چند نفر را هم خط بزنند. با این شرایط واقعا امیر قلعه نویی کار بزرگی کرده که تیم را در صدر نگه داشته، هر تیمی جای ما بود با این همه مصدوم و محروم حتی در میانه جدول هم نبود. امیر خان مربی بزرگی است که استقلال را امروز به صدر جدول رسانده است و خودم افتخار می کنم که شاگرد چنین مربی هستم.

*با تساوی مقابل ذوب آهن باز هم به صدر رسیدید. فکر می کنی چقدر شانس قهرمانی در لیگ دارید؟

تساوی هم خوب بود ولی ای کاش بازی را برده بودیم تا اختلاف مان را با رقبا بیشتر می کردیم تا در آینده حسرت از دست رفتن این امتیازات را نخوریم. با این حال همین که در صدر حضور داریم یعنی شانس اول قهرمانی هنوز خود ما هستیم. امیدوارم در ادامه لیگ تعداد مصدومان و محرومان مان پائین بیاید تا با داشتن بازیکنان بیشتر بتوانیم بهتر هم نتیجه بگیریم.

*در بازی با مس به دلیل محرومیت نمی توانی استقلال را همراهی کنی. باید از این اتفاق ناراحت باشی؟

به هر حال خیلی دوست داشتم در این بازی به استقلال کمک کنم اما محروم شدم در حالیکه اصلا ضربه من به سید جلال حسینی تعمدی نبود.

*به این حکم اعتراض داری؟

به هر حال تصمیمی است که گرفته شده و فکر نمی کنم دیگر این حکم تغییر کند.

*کی برای استقلال گل می زنی؟

این قول را می دهم که بعد از محرومیتم در اولین بازی که برای استقلال به میدان رفتم گل بزنم، پشتک بزنم و بعد هم پشتک هایم ادامه دار باشد، یعنی به یک گل قانع نمی شوم و باز برای استقلال گل می زنم.

*پس با این حساب مقابل مس برای استقلال گل می زنی؟

صد در صد همینطور است.شک نکنید بازی کنم برای استقلال گل میزنم.