به گزارش افکارنیوز، آندرانیک تیموریان به دلیل آنچه که در دیدار جام حذفی مقابل ذوب آهن رقم خورد، به کمیته انضباطی فراخوانده شد. همین موضوع همراه با هجمه شدیدی که این روزها علیه او به راه افتاده، بهانه ای شد تا گفتگویی با وی در این خصوص داشته باشیم.


*از بازی استقلال و ذوب آهن بگو؛ استقلال در دقایق پایانی، باخت را با تساوی عوض کرد تا همچنان در صدر بماند؟


به نظر من بازی چندان خوبی ارائه ندادیم. استقلال به دلیل فشردگی زیاد بازی ها و خستگی بازیکنان آن بازی های همیشگی خودش را انجام نمی دهد. ضمن اینکه در هفته های اخیر هم سفرهای متعددی همراه تیم به شهرهای مختلف داشته ایم و تغییر آب وهوا روی بازیکنان اثر گذاشته است. با این حال دیروز توانستیم به گل تساوی برسیم و بازنده از زمین خارج نشویم.


*به نظر می آمد مقابل ذوب آهن، نسبت به بازی های قبل محتاط تر بود؟


بله همینطور است؛ در این چند وقت و مخصوصا بعد از بازی جام حذفی مقابل ذوب آهن و اتفاقاتی برایم افتاد که باعثشد دست به عصا شوم و محتاط تر بازی کنم و واقعا هنوز نمی دانم این همه هجمه در طی این مدت علیه من به چه علتی بوده است.


* بابت آنچه که در دیدار مقابل ذوب آهن اتفاق افتاد و برخورد تو با سینا عشوری، به کمیته انضباطی فرا خوانده شدی؛ چه صحبتی در این مورد داری؟این موضوع را شنیدم و از آن استقبال می کنم ولی کاش قبل از اینکه به خاطر بازی پرسپولیس هم یک جلسه محرومم کنند کمیته محترم انضباطی بنده و نماینده باشگاه را می خواست تا حرفهایمان را بزنیم. برایم جالب است که سعید مظفری زاده، در برنامه ۹۰ رسما اعلام کرد که آندو در دربی نه مشکلی با بازیکنان حریف و نه با بنده، هواداران و هیچکس خاصی نداشت اما یک جلسه محروم شدم به همین دلیل باز هم می گویم کاش آن موقع هم من را می خواستند.


*امیر قلعه نویی هم در مقابل هجمه این روزها علیه تو، گفته بود تیموریان سرمایه ملی است و نباید با چنین بحثهایی در مورد او سرمایه سوزی کنیم؟


دست امیر قلعه نویی را می بوسم چون او سرمربی من است. ایشان حقایق را گفته و از او تشکر می کنم چون کمتر کسی را دیده ام که چنین کاری انجام دهد.


*حالا خودت فکر می کنی آندو تیموریان بازیکن خشنی محسوب می شود؟نه اصلا. آنهایی که فوتبال من را در ۱۰ سال اخیر می شناسند می دانند آندو هم در زمین فوتبال و هم بیرون آن فوتبال مهربانانه ای دارد.


*میرشاد ماجدی هم در اظهار نظری گفته بود چون در زمین زورشان به استقلال نمی رسد، آندو را سیبل کرده اند تا با محرومیت او استقلال را دچار مشکل کنند؟از میرشاد ماجدی تشکر می کنم. در این مدت خیلی ها از من حمایت کردند، از هواداران گرفته تا مسئولان. امیدوارم بتوانم رضایت آنها را جلب کنم.


*بعد از بازی مقابل ذوب آهن هم بحثدیگری را مطرح کردند با این مضمون که در راهروی تونل آزادی، با ذوب آهنی ها درگیر شده ای؟!نه اصلا اینطوری نبود. من به خاطر اینکه عملکرد کل تیم مقابل ذوب خوب نبود ناراحت بودم چون معتقد بودم ما می توانستیم ببریم و از سایر رقبا فاصله بگیریم. بعد از خروج از رختکن، با یکی از دوستان صمیمی ام در مورد همین قضیه صحبت می کردم اما چون فضای راهرو تونل کوچک است اینطوری وانمود شد که درگیر شده ام اما این چنین نبود و من فقط در مورد تیم خودم صحبت کردم.