به گزارش افکارنیوز، آندرانیک تیموریان، نام بازیکن ملی پوشی است که این روزها خیلی سر زبان ها افتاده است. از رسانه های مکتوب گرفته تا دوربین های این برنامه و آن برنامه تلویزیونی، این روزها ستاره ارمنی تیم ملی را شکار سوژه خود کرده و برای اتفاقات حول و حوش این بازیکن ساعت ها وقت می گذارند و تیترهای درشت برایش خرج می کنند!

بعد از جدال استقلال مقابل هم نام اهوازی بود که بازی آندو با چاشنی خشونت دستمایه شانتاژ رسانه ای شد که اتفاقات رخ داده در دربی هفتاد و هشتم پایتخت به آن دامن زد و در نهایت ۸۰ ملیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از بازی برای ایم پای ثابت تیم کروش به همراه داشت.

در ادامه سریال اتفاقات آندو، این بار با اتفاقی که در میکسدزون ورزشگاه آزادی بعد از بازی استقلال مقابل ذوب آهن رخ داده و البته شاهدی هم نداشت!، موج خبری دیگری درباره درگیری تیموریان با خانزاده و حدادی فر از تیم اصفهانی به رسانه های رراه پیدا کرد و علاوه بر آن دوربین های تلویزیونی در حال مدعی داشتن تصویر از این اتفاق شدند که درهای بسته شاهدی را به پای ماجرا راه نداده بود!

با این همه تیموریان امروز در جمعی خصوصی نسبت به این اتففاق واکنش نشان داده و گفته است که هیچ کس چنین صحنه ای را ندیده و من تعجب می کنم که رسانه ها چطور به رغم ندیدن آن خبری را منتشر کرده اند.

وی ادامه داده: صدای من همیشه بالا است و اگر فریاد هم نزنم بلند به نظر می رسد، در آن اتفاق هم من هیچ درگیری با بازیکنان ذوب آهن نداشتم و حتی خانزاده هم که بازیکن محجوب و مودبی است از این خبر اعلام بی خبری کرده.

تیموریان با اشاره به انتشار خبر آن اتفاق هم گفته: یکی از خبرنگاران اصفهانی این خبر را با عنوان درگیری منتشر کرده که من به شخصه پیگیر این مسئله خواهم بود.

وی با گلایه از خبر محرومیتش افزوده: مگر من در بازی با پرسپولیس چه کار کردم که بخواهند محرومم کنند، خود جناب مظفری زاده که از داورانم خوب فوتبال است، به خوبی نزدیک صحنه ها بود اگر اتفاقی می افتاد، مرا جریمه می کرد. چون یک تنه مقابل پرسپولیس ایستادم مرا جریمه کردند.

تیموریان با اشاره به اینکه چرا باید یک برنامه تلویزیونی مرجع داوری باشد ادامه داده: مگر می شود که یک برنامه تلویزیونی بخواهد برای داوری مرجع باشد؟ یکباره خود عادل بیاید بازی ها را داوری کند.
آندو در آخر نیز اضافه کرده: به هر حال امیرخان به خوبی در این ماجرا از من حمایت کردند و من از حمایت شان تشکر می کنم.

با همه این اشارات و تفاسیر باید به نظاره نشست و دید که برنامه نود که مدعی داشتن تصاویری از این اتفاق بوده ، آیا آن را امشب روی آنتن سومین شبکه سیما خواهد برد ؟