به گزارش افکارنیوز، در حالی که همگان منتظر بودند تا استقلال و پرسپولیس از طریق فرابورس واگذار شوند، اما این طرح با اختلاف یک رای در مجلس تصویب نشد تا پیشنهاد دوم فراکسیون ورزش مجلس یعنی مزایده مورد بررسی قرار بگیرد و در نهایت تصویب شود. این مزایده قرار است باهمکاریسازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش انجام شود و استقلال را به بالاترین پیشنهاد واگذار کنند.

اما حالا شاید جالب باشد که بدانید واگذاری از طریق مزایده مورد توجه فتح الله زاده قرار گرفته است. او که گفته بود پس از پایان فصل از جمعآبی‌پوشانجدا می‌شود، حالا به دنبال مالکیت این باشگاه است و برای تحقق این خواسته رایزنی‌های لازم را انجام داده است.

در این خصوص گفته می‌شود فتح الله زاده در حال تشکیل ائتلاف است تا با یک گروه قدرتمند و با پشتوانه مالی بالا در مزایده شرکت کند.

مدیرعامل آبی‌پوشان با دو سرمایه‌گذار بزرگ عرصه ورزش به توافق رسیده تا برای حضوری قدرتمند در مزایده به او کمک کنند. پرهام و شفیع‌زاده افراد موردنظر فتح الله زاده بودند که حالا بدشان نمی‌آید با حضور در ائتلاف مدیرعامل استقلال شانس خود را برای مالکیت این باشگاه پرطرفدار امتحان کنند.

از سوی دیگر علی انصاری و بانک آینده نیز آمادگی خود را برای هرگونه کمک اعلام کرده‌اند تا به این شکل فتح الله زاده یکی از بزرگترین و قدرتمندترین گروه‌های شرکت کننده در مزایده را تشکیل بدهد.

لازم به ذکر است که در این گروه یکی از اعضای کنونی هیات مدیره باشگاه استقلال و یکی از اعضای سابق که ارتباط‌های بسیار مناسبی در دولت روحانی دارد با فتح الله زاده همسو شده‌اند.

با توجه به اینکه رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرده که واگذاری سرخابیها تا ۲۰ فروردین صورت میپذیرد. حالا اصلیترین دغدغه فتح الله زاده پیروزی در مزایده است. اقدامی که برای موفقیت در آن رایزنیهای بسیار زیادی را انجام داده است.