به گزارش افکارنیوز، محمد رویانیان اظهار داشت: آقایان بیایید عملکرد همه باشگاه‌های دولتی و وابسته به دولت را بررسی کنید، خیلی خوشحال می‌شویم اگر آقای خادم عملکرد مدیریت دو سال گذشته باشگاه پرسپولیس را بررسی کند که در این صورت بررسی گردش مالی هم جزئی از آن است.

وی افزود: البته شایسته‌تر از اینکه باشگاهپرسپولیس، استقلال و سایر باشگاه‌های وابسته به دولت را سریعا بررسی کنید، حق مسلم خویش می‌دانم تا در جریان هرگونه بررسی شخص بنده یا نماینده اینجانب باشد تا صداقت و جهت این اقدام هرچه بیشتر نمایان شود.

رویانیانادامه داد: بیایید با هم صادق باشیم و رو به جلو حرکت کنیم و همه با هم برای آینده پرسپولیس گامی مفید برداریم، البته اگر بنا به تخریب آنان که عمری به عنوان سرباز خدمتگزار مردم بودند، باشد، برای هیچکس چیزی نمی‌ماند. البته من فعلا نمی‌خواهم حرف‌های اصلی خویش را بزنم، اما چنانچه لازم بدانم چیزهایی را از این فوتبال و عوامل اصلی تخریب پرسپولیس بازگو می‌کنم و بسیاری از دلایل اصلی و غده‌های سرطانی پرسپولیس را نشان خواهم داد که هواداران طی دو سال گذشته از این عوامل ضربه خورده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: البته هوادارانی که از بنده حمایت کرده‌اند، به آنها عشق می‌ورزم و به آنها می‌گویم به صداقت آنچه انجام داده‌ام و گفته‌ام ایمان داشته باشند و شک نکنند که پرسپولیس ناچار به تحولی است که با اقدامات زیربنایی بر آن رقم خورده، حقایق گفته شده و خصوصا مواضع شفاف و روشن بنده در قبال رفتار دوگانه و ناپاکی فوتبال که بارها در رسانه‌های ورزشی منعکس شده توجه شده است.

مدیرعامل سابق سرخپوشان در پایان اظهار کرد: یکبار دیگر اعلام میکنم هر چقدر به ما پول دادهاید از همان سؤال کنید که چه شده است، هر پولی را که در باشگاه در قالب کمک دولت، کمک کرده بودید و همچنین اسپانسری لباس و فروش بلیت و تبلیغات در دور میدان آزادی و حق پخش به ما دادهاید، میتوانید بازخواست کنید که چه شده است. اما بقیه پولی را که ما هزینه کردیم شما باید به ما برگردانید، یا لااقل از ما تشکر کنید.