به گزارش افکارنیوز، رضا یزدانی اظهار داشت: در ۲،۳ اردوی گذشته با جدیت تمام کارم را دنبال می‌کنم و در حال حاضر شرایط ایده‌آلی دارم. البته باید با پشتکار بیشتر برای جام جهانیکشتیآزاد آماده شوم و با آمادگی کامل در این مسابقات حضور یابم.

وی با ابراز خرسندی ازقهرمانینماینده ایران در وزن ۹۷ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام تختی اظهار داشت: به اعتقاد من برگزارکنندگان مسابقات جام تختی به خوبی از پس این کار بر آمدند و این جام در شان نام تختی برگزار شد.

دارنده ۲ مدال طلای جهان در واکنش به این موضوع که اکنون شاگردش در تیم خونه به خونه رقیب اصلی او تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: من در ایران رقیب زیاد دارم و حامد طالبی زرین کمر نیز به عنوان یک دوست و رقیب می‌تواند یکی از آنها باشد. با این حال من در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد حاضرم با او سرشاخ شوم و در آنجا هر حریفی که باشد من با او پیکار خواهم کرد. در مسابقات انتخای دیگر رفیق و نارفیق ندارد و باید همه آنها را شکست دهم تا به مقام قهرمانی دست یابم.

یزدانی با اشاره به اوزان جدید کشتی آزاد عنوان کرد: اوزان جدید در وزن پایین به سود ما بوده اما در وزن من چندان تفاوتی ندارد و تنها یک کیلو نسبت به گذشته بیشتر شده است که برای من بی‌تاثیر است.

وی در ارتباط با شکایت باشگاه خونه به خونه پیرامون تبانی در لیگ کشتی نیز گفت: سرپرست و مدیرعامل خونه به خونه بابل در این ارتباط پیگیر هستند. تنها امور فنی به من مربوط است و باقی مسائل به آنها ربط دارد.