به گزارش افکارنیوز، در شرایطی که روز ۲۲ بهمن اخباری از خانه وزنه‌برداری مبنی بر درگیری دارنده مدال برنز جهان با خواهر‌زاده رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به گوش می‌رسید، این شایعات با تایید دبیر فدراسیون وزنه‌برداری به واقعیت تبدیل شد. در این باره گفته می‌شود سعید محمدپور روز سه‌شنبه با حضور در خانه وزنه‌برداری با سعید رضازاده درگیر شده و او را مضروب کرده است.

مسعود قاسمی، دبیر فدراسیون وزنه‌برداری در این باره به سایت فدراسیون وزنه‌برداری گفت: بحثدرگیری سعید محمدپور با سعید رضازاده یک بحثدرون خانوادگی است که مطمئناً پس از بررسی دقیق جوانب امر و شنیدن صحبت‌های نفرات حاضر در اردو، از سرمربی گرفته تا وزنه‌برداران دیگر، در مورد فرد یا افراد خاطی تصمیم‌گیری خواهد شد.

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری درباره دلایل حضور سعید محمدپور در کمپ تیم‌های ملی گفت: فدراسیون مدتی است که حضور قهرمانان ملی و نفرات المپیکی را در کمپ تیم‌های ملی آزاد گذاشته تا آنها بتوانند با استفاده از امکانات موجود در روزهایی که اردوی تیم ملی بزرگسالان تعطیل است به تمرین بپردازند.

قاسمی با بیان اینکه یک وزنه‌بردار وقتی روی سکوی جهانی می‌رود، مسئولیتش دوچندان می‌شود، خاطرنشان کرد: متاسفانه باید بگویم در این درگیری رفتاری از سعیدمحمدپور سر زده است که به هیچ وجه در شأن یک قهرمان ملی نیست. نفراتی چون محمدپور باید برای جوان‌ترها الگو باشند، نه اینکه با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی، آینده ورزشی خودشان را تباه کنند.

دبیر فدراسیون وزنهبرداری در پایان گفت: همه وزنهبرداران از نوجوانترین آنها تا نفرات باتجربهتر تیم ملی، باید بدانند کمپ تیمهای ملی همچون هر مکان ورزشی دیگر قداست دارد و پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخاری بزرگی است که به آسانی نصیب هیچکس نخواهد شد.