به گزارش افکارنیوز، دروازه‌بان و مدافع پرسپولیس ماجرای درگیری لفظی در جریان تمرین روز پنجشنبه را تکذیب نمی‌کنند اما مدعی‌اند در موردش بزرگ‌نمایی شده و اتفاق خاصی نیفتاده است.

نیلسون چنین برخوردهایی را در جریان تمرین طبیعی می‌داند و می گوید: «ما در زمین مسابقه تمرین جدی می‌کنیم و قرار نیست به دنبال هدف دیگری به جز تمرین جدی باشیم. مساله من و رضا موضوع خاصی نبود. اما به نظرم مسایل و مشکلات بزرگ‌تر و بیشتری در پرسپولیس وجود دارد و باید به آن رسیدگی شود.» دروازه‌بان برزیلی تاکید می‌کند هیچ مشکلی با هم‌تیمی‌اش ندارد: «نمی‌دانم چرا موضوعی که به نظر من اتفاق کوچکی است اینقدر بزرگ جلوه داده می‌شود. در هر تمرین این اتفاق‌ها امری طبیعی است. من مشکلی با نورمحمدی ندارم و همه چیز تمام شده و اصلا دوست ندارم راجع به این موضوع دیگر حرف بزنم.»

واکنش رضا نورمحمدی به خبر درگیری مانند نیلسون است و می گوید: «بالاخره باید این را قبول کرد ما هر روز برای تمرین جدی و محکم دور هم جمع می‌شویم و نمی‌رویم تا دور هم باشیم. اصلا درگیری کوچک من و نیلسون ارزش خبری نداشت که روی آن درگیری نام گذاشتند. بالاخره تمرین جدی است و برخی مسایل هم پیش می‌آید اما آنقدر شلوغش کردند که خودم هم باورم نمی‌شد اتفاقات به روز پنجشنبه ربط دارد.»

مدافع نيمكتنشين پرسپوليس كه در بازي با صباي قم به ناچار بايد در تركيب اصلي به ميدان برود تاكيد ميكند دلخوري و ناراحتي از نيلسون ندارد:هميشه عادت دارم در تمرينات جدي باشم و تا الان هم شايد بارها اتفاقات كوچك پيش آمده باشد اما واقعا اين موضوع به هيچ عنوان ارزش خبري نداشت و بزرگش كردند. با نيلسون رفيقم و اين حرفها را به خاطر اتفاقات روز پنجشنبه نميزنم چون ما همتيمي و همه به دنبال يك هدف هستيم. البته درگيري در تمرينات آن طور كه نيلسون و نورمحمدي ميگويند چندان طبيعي و عادي نيست!