به گزارش افکارنیوز، بوبکر کبه در بازی تدارکاتی استقلال دو گل را برای این تیم به ثمر رساند تا آمادگی خود را نشان دهد. این بازیکن طی گفت و گویی در این خصوص صحبت کرد:

*بازی با منتخب کیش چطور بود؟

بازی خوبی بود و اصولا تیم ها در اردو های خود یک بازی دوستانه برگزار می کنند و ما هم دیدار خوب و مفیدی را با منتخب کیش داشتیم تا اهداف تاکتیکی مان را در این دیدار پیاده کنیم.

*خودت هم در این بازیدو گلبه ثمر رساندی؟

خوشحالم که شرایط خوبی را در استقلال تجربه می کنم و امیدوارم بتوانم به روند گلزنی ام ادامه دهم. تمام سعی ام این است که خودم را در یک فرم خوب تا پایان فصل نگه دارم و باز هم برای استقلال گلزنی کنم تا هواداران استقلال را با گلزنی هایم شاد کنم.

*اردوی خوبی را پشت سر گذاشتید؟

خوشبختانه اردو، اردوی خوبی بود و توانستیم یک ریکاوری خوب روحی داشته باشیم و بدن هایمان را هم آماده نگه داریم تا خودمان را آماده بازی با ملوان کنیم.

*چه پیش بینی از بازی با ملوان داری؟

بازی سختی است اما ما همه هدف و برنامه مان این است که در این دیدار برنده باشیم و بتوانیم خود را در صدر نگه داریم.

*فکر می کنیاستقلالچقدر شانس قهرمانی داشته باشد؟

به نظرم استقلال شانس اول قهرمانی در لیگ است، برای این حرفم چند دلیل دارم. اول اینکه ما مربی داریم که راه قهرمان شدن را به خوبی بلد است. دوم بازیکنانی که همه تاثیر گذار هستند و می توانند در قهرمانی ما نقش مهمی داشته باشند. دلیل سومم هم این است که استقلال تیم پر طرفداری است و می تواند با حمایت هواداران خود به قهرمانی برسد.

*چه نظری در خصوص مصدومیت رحمتی داری؟

مهدی رحمتی بازیکن بزرگی است و یکی از بهترین دروازه بانان ایران به حساب می آید و برای هر تیمی موثر است. امیدوارم هر چه زودتر سر حال و آماده شود و مصدومیتش جدی نباشد. ما برای قهرمانی می جنگیم و حضور رحمتی در این بازی های حساس خیلی می تواند به ما کمک کند.

*در اردوی تیم بیشتر با ساموئل دیده می شدی. رفاقت خوبی با هم دارید؟

جی دوست خوب من است و در بیرون از زمین هم ما با هم رفاقت خیلی خوبی داریم.از روزی که من به استقلال آمدم او به عنوان یک هم زبان خیلی هوای من را داشت،با این حال جدا از ساموئل رفاقت خوبی هم با دیگر بازیکنان استقلال دارم و همه آن ها دوست من هستند.