به گزارش ايسنا،اردشیر درویشی از برگزاری نشستی در فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج، مهدی محمدنبی ، نظری جویباری، اصغر حاجیلو، امیری، ملامحمد، احمدی، فرامرز ظلی ، همایون بهزادی و سعید سوادی معاون فنی ورزشی مجموعه آزادی در فدراسیون فوتبال در ساعت ۱۱ امروز خبر داد و گفت: متولی برگزاری مراسم تشییع جنازه ناصر حجازی باشگاه استقلال است.
او این را گفت و ادامه داد: «مردم برای شرکت در مراسم تشییع پیکر مرحوم ناصر حجازی می‌توانند از ورودی‌های پارکینگ‌های غربی یک تا پنج استفاده کنند. مردم می‌توانند از ورودی‌های ۲ و ۱۲ در غربی مجموعه ورزشی آزادی وارد شوند. همه عوامل مجموعه آماده‌ هستند که مانند یک روز بازی فوتبال پذیرای مردم باشند، کلیه سرویس‌هایی که در روز مسابقه به تماشاگران داده می‌شود، فردا در مراسم ارائه خواهد شد. ما پیش‌بینی جمعیت بسیار زیادی را برای مراسم کردیم، ‌ ولی خیال همه راحت باشد، هیچ مشکلی نخواهد بود. ضمن اینکه باید بگویم همه بوفه‌های مجموعه آزادی برای پذیرایی رایگان از مردم آماده هستند.»

درویشی از اختصاص جایگاه VIP برای خانواده‌ و اقوام نزدیک مرحوم حجازی خبر داد و گفت: «آمبولانس حامل پیکر مرحوم ناصر حجازی از در غربی وارد استادیوم می‌شود و قرار است پیکر آن مرحوم از تونل ورزشکاران وارد شود. برای برگزاری منظم مراسم پیکر توسط گروهی از نیروهای ارتش حمل می‌شود.»

درویشی از خوانده شدن نماز در زمین چمن استادیوم فوتبال آزادی خبر داد و تاکید کرد: «پس از خواندن نماز، پیکر مرحوم حجازی به بهشت زهرا(س) انتقال داده خواهد شد.»

اودر پاسخ به این پرسش که آیا بانوان هم میتوانند در این مراسم شرکت کنند؟ گفت: در جلسهای که تشکیل شد، اعلام کردند که فقط آقایان شرکت کنند، ولی منعی برای حضور بانوان وجود ندارد، اقوام و آشنایان خانواده حجازی نیز قرار است با اتوبوسهایی که از مقابل درمنزل ایشان به سمت مجموعه آزادی حرکت میکند، در این مراسم حضور پیدا کنند.